2328
عنوان

دارم میرم کربلا حاجت هاتو بنویس

18523 بازدید | 2433 پست

🔴بچه ها اول یه صلوات بفرستین بعد لایکم کنید🔴

اگرعمری باقی باشه انشاءالله شنبه عازمم پس حاجتهاتو بنویس عزیزم 🌹

نمیتونم به اسم تک تک دعاتون کنم****  ولی کساییکه التماس دعا کردن رو دعا میکنم انشاءالله همگیتون حاجتهای دلتون روا باشه به حق دلِ شکسته ی خانم زینب🤲🙏

من اسمم رخساره هست مادر بشم از انتظار خستم

کسی ک امضام رو میبینی واسم از ته دلت دعا کن😭🥺یازده سال از زندکیه منو عشقم میگذره ولی هنوز مادر نشدم و تو حسرت مادر شدن هستم.🥺😥من از امام رضا خواستم جواب دل شکستم رو بده ب حق جوادش منو رو سیاه نمیکنه و معجزه زندگیمو خیلی زود بهم میده ...دوست عزیزم تویی ک داری امضام رو میخونی برام ی صلوات بفرست و دعا کن منو عشقم مامان و بابا بشیم و معجزمون رو بغل بگیریم.عشق مامان منو لایق بدون و بیا تو وجودم تمام دنیا و هستیمون رو منو بابایی ب پات میریزیم.🤍😢🥺دلم خیلی شکستس از حرفای مردم و از اینکه جوابی نمیگیرم خدایا کمکمون کن و پشتو پناهمون باش🤍

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

رشته ک میخوام رو قبول شم دعام کن 🥺🤍

فاطمه:)

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2334

شادی🥺

کارم جور شه❤️‍🩹

مرسی اجی

حاجت روا شی🙂❤️

کسی‌ غرور‌‌ گرگ‌ رو‌ درک نمیکنه...!                             مردم‌ عاشق‌ سگ‌هایی‌ میشن‌‌که‌ واسشون‌ دم‌‌ تکون‌‌ میدن

وای ترخدا برای تاپیم اخر من دعا کن خیر ببینی خدا ناامیدت نکنه ان شاالله کربلا بری و کربلایی بمونی

خواهشا برای منتظری زیر قبه دعا کن🥹🥹💔💔🤲🏻🤲🏻😔😔

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان‌میشود👌

حاجتم به امام حسین برسون 😭😭حاجتم اینه پرستاری شهرم قبول بشم😭😭😭 یا امام حسین خودت حاجت روام کن ایشالا که توی این شام غریبان همه رو امام حسین دستشون بگیره و حاجت روا کنه 😭😭😭

تا بوده همین بوده ...

سلام ممنون میشم دعام کنید ازدواج کنم🙏

مهیار هستم

ان شاء الله حاجت روا بشید و زیارتتون قبول درگاه حق باشه ان شاء الله.....

❌آقاهستم❌ تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـمگینـَم‍ :”)......🥀 6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم