2733
2734

خوشبختم😂منم همینطوری ام نیمدونم چرا شاید چون درکس میکنم خیلی جاها

🥺بخاطر  قیافه ام اسم کاربری  انتخاب کردم (اشتباه تایپی زیاد دارم😁چون تند تند تایپ میکنم )اگر میشه برای زندگیم یه صلوات مهمونم کنید طولی نمیکشه ولی برای من یه دنیا ارزش داره امید وارم به تک تک ارزو هاتون برسین 😍به هم احترام بزاریم دل کسی رو نشکنیم تا خدا هوای دلمون رو داشته باشه 🙏❤به تفاوت سلیقه ها به نظر های هم احترام بزاریم این با فرهنگ بودنمون رو میرسونه آرزوم برای نی نی سایت اینه که کم تاپیک😐 (مادرشوهر خواهر شوهر جاریم منو زد پدرشوهرم فلان کار کرد کم بزنن خانواده شوهر دشمن نیستن ولی دوستم نیستن یه چیزی مثل یه اشنای دور رفتار کنین که هم به خودتون احترام بزارین هم به اونا (اینم بخاطر اونایی عاشق این موضوعاتن باید بگم چیز جالبی نیست جزء دشمنی و کدورت و نابودی خودشون)📚عاشق کتاب خوندن و رمانم اهل مطالعه ام کتاب های زیادی درمورد روانشناسی .زنان.زندگی.اعتماد به نفس مطالعه کردم  رمانممم که تا دلتون بخواد خوندم در ضمن اولین کاربریم نیست این سومیه ولی متاسفانه بخواطرحرفای حقی که زدم تعلیق شدم 🤐و این کاربری رو واقعا دیگه دوست دارم😂حاضر نیستم از دستش بدم (با هر کسی با توجه به رفتارش احترام میزارم یکی یه قدم برداره دو قدم براش بر میدارم😉👌خوب دیگه خیلی سخنرانی کردم😂💋بای بوس بهتون دوستای خوبم برای هم انرژی مثبت باشیم❤☺

من جاوید می بینم حالم بد میشه همش دهنش پر کفه حرفم که میزنه تف تفی می‌کنه صورت طرفو

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید چون تو زندگی سختی زیاد کشیدی 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

من حس خاصی ندارم فقط میگم زودتموم کنه ببینم اخرش چی میشه😂✋🏻 ولسهمه فیلما اونجوریم 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃