2328

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

بزارید خیلی وقت ندیدم درست درمون

•ژیـــــن آ •.                               ایران باستان؛شیرزن /کوردی؛زندگی بخش / فرانسه؛نابغه ،باهوش / ایتالیا؛نام یک گل / ژاپن؛درخشان مانندنقره.                                   نام من نماد ازادی من است🖖🏻                                 یک وجود سیمانی بسازید هرچ سنگ زدند، سنگ بشکند!             من بین ی انسان فرهیخته و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم.                                                  من همونیم ک ن مذهبیا قبولش دارن ن غیر مذهبیا.      https://t.me/Hich_zhکمی حرف های پوسیدع.            توئیتر؛@zhynywryta

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید

رو این عکسای کاپلی و دختر پسر خیلی کراشم 

لعنتی آدم دلش میخواد

𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚝𝚘 𝚠𝚊𝚕𝚔 𝚊𝚕𝚘𝚗𝚎 𝚒𝚗 𝚝𝚑𝚎 𝚛𝚊𝚒𝚗 :)سعی کنیم مهربون باشیم ، حتی دل سنگ هم با مهربونی آب میشه البته خب جای گفتن داره باید آدمش لیاقت داشته باشه یا نه یکی بزن در کونش راهتو ازش جدا کن😂توازن زندگی اینه که هم باهوش باشی که سرت کلاه نره هم مهربون باشی که یه چند نفرم تو زندگیت وجود داشته باشه که احساس تنهایی نکنی😊 پدر و مادر مهم ترین فرد زندگی انسانن پس یاد بگیریم سر هر چیز کوچیکی باهاشون دعوا نکنیم و دلشونو نشکونیم ولی اگه پدر و مادر فقط بچه رو به دنیا بیارن و به بچه توجهی نداشته باشن ، احترامشون رو نگه دار ولی باهاشون زیاد در ارتباط نباش،اگه محدودت میکنن و خودت تلاشی نکردی که نجات پیدا کنی نگو که تقصیر پدر مادرمه چونکه اونا یه بخشی رو مقصرن بقیه رو خودت پس سعی کنیم کارامونو تقصیر دیگران نندازیم😉 تو زندگیت اگه رویای بزرگی داری نگو نمیشه که روی ناخودآگاهت تاثیر میزاره و به کائنات هم داری میگی اینو برای من رقم نزن پس بگیم میشه چونکه همه بالاخره از یه جایی شروع کردن که الان به جایی که دلشون میخواد رسیدن. 💜Bts_Army_Forever🖤 یه پیام دارم برای هیتر عزیز🙂 هرکی علایقش به خودش مربوطه اینو اگه برای خودت قبول داری ولی برای دیگران نه مشکل خودته😙 منم ازخیلیابدم میادولی نمیام جاربزنم وهی توهین بکنم که آخرسرهم خودم خسته شم هم دیگرانو ناراحت کنم. Bts هم ازاول آدم بودو خدایه استعدادی درونشون قرارداده که خودشون تونستن ازش استفاده کنن وبه اینجابرسن🙃 قطعاخدادروجود همه موجوداتش یه استعدادی قرار داده،پس توهم به جای اینکه دل کسایی روبشکونی که با سختی به اینجا رسیدن و صرفا به خاطراینکه ازشون خوشت نمیاد برو دنبال کشف استعدادت و قدم برداشتن تو اون راه.هیچکس با تحقیردیگران به هیچ جا نمیرسه فقط طرفو قوی میکنه😇💜