2733
2734
عنوان

پیامای شوهر خواهرم😐اسکرین +

| مشاهده متن کامل بحث + 451123 بازدید | 876 پست

یچیزیم بگما میگن هرچی میمون زشت تر اداش بیشتر همینه.باورکن قیافش دوهزار هم نمی ارزه اینجور چشاش دو دو میزنه دنبال بقیه

دخترم تموم زندگیمه.تو زندگیم زیادسختی کشیدم ولی همیشه سعی کردم لبخندبزنم.خیلی جاها شکستم ولی سکوت کردم چون دلم نیومد دل طرف مقابلمو بشکنم.هرکسی الان داره امضامومیخونه واسش یه دل خوش ویه آرامش عمیق آرزو میکنم.ممنون میشم یه صلوات بخاطر دخترم وخوشبختیه من ،مهمون دلم کنی🥰😍.انشالله هرچی واسم دعاکردی خدا صدبرابرشو بهت ببخشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا همینم هست که میگی🤣🤣

دیگه به بزرگی خودت ببخش.این دیوید بکام تازه وارده به دنیای مجازی خیلی به نوشتن کلمات عادت نداره😂😂😂😂

دخترم تموم زندگیمه.تو زندگیم زیادسختی کشیدم ولی همیشه سعی کردم لبخندبزنم.خیلی جاها شکستم ولی سکوت کردم چون دلم نیومد دل طرف مقابلمو بشکنم.هرکسی الان داره امضامومیخونه واسش یه دل خوش ویه آرامش عمیق آرزو میکنم.ممنون میشم یه صلوات بخاطر دخترم وخوشبختیه من ،مهمون دلم کنی🥰😍.انشالله هرچی واسم دعاکردی خدا صدبرابرشو بهت ببخشه
2731
یچیزیم بگما میگن هرچی میمون زشت تر اداش بیشتر همینه.باورکن قیافش دوهزار هم نمی ارزه اینجور چشاش دو د ...

اصلا کلا مردای متاهلی که خیانت میکنن،زنشون خیییلیم از خودشون سره .این زنش هر چیم باشه از خودش بهتره

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
اصلا کلا مردای متاهلی که خیانت میکنن،زنشون خیییلیم از خودشون سره .این زنش هر چیم باشه از خودش بهتره

ببین یه چیزی تو وجودشونه به نام کِرم که در وجودشون ذق ذق میکنه برن دنبال این کارا😂

ببخشش لازم نیست اعدامش کنید این ملعون را 

الله اکبرررر الله اکبرررر 

❗لایک نکن مومن جان جدت لایک نکن❗.           اصن شما ته حالیو بنده باقالیم پس نظرت مخالفه ریپ نزن نظر و عقایدتو ببر پیش ننت 
2738
بهش بگو بیاااا👍 وایییی حرصم میگیره از این ادما وایییی واییی وایییییی  خدااا

دلم خواست یک لیوان شربت بدم دستت بگم قشنگم خودت رو اذیت نکن😂

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خواهرت چی بگه آخه. بگه آره شوهرم مشکل داره خوب کردی اصلا جایی ک هست تو نباش

باید قبول کنه مشکل از شوهرشه 

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
بچه ها«یاحسین» روی ماه رو دیدید حتی ماه هم عزادار اقاس😭حتما ب ماه نگاه کنید اشتباه نیست چون حتی نقط ...

کم خرافات بگید 

با این چرت گفتن ها آدم ها رو از دین زده می‌کنید 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
بچه ها ازدواجه خوب،خوبه .ولی ازدواجه بد،خیلی خیلی خیلی خیلی بده ...پس صرفا اینکه بگید شوهر کردین با ...

حیف خر و سگ به خدا 

مردم ازخنده خدا لعنتش کنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ببخشیدفرمولی میکنم😐😁😁این چی بلده فکرکنم کر هم هست فضولی کجا فرمولی کجا😁

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
2706