2328
عنوان

پیامای شوهر خواهرم😐اسکرین +

444086 بازدید | 874 پست

این ادم پارسال پیام داد ک همراه فائزه (زنش) بیا خونمون ولی کیانا و سیران(خواهرای کوچیکترم ک راهنمایین) رو نیار و یه ساعت همش میگفت تنها بیا و اونارو نیار و من یه عکس پروفایلم بود عکس نصف صورتم اینم برداشت گذاشت منم هر چی فحش بلد بودم بعش دادم و بلاکش کردم و چن وقت پیش واتساپم رو دلیت زدم ک از بلاکم در اومده بودن اوناییکه بلاکشون کردم حالا من ایین نامه قبول شدم خواهرم بش گفته بود اینم این پیامو فرستاد و باز امروز رفتم هییت با دو تا از دوستام پیام داده ک مارو دیده منم خیلی شیک و مجلسی بلاکش کردم و بیشتر از یکساله پامو خونه خواهرم نذاشتم البته خواهرم با بچش میاد این پیاماو چیزارم ب خواهرام و مامانم گفتن اونام میگفتن تو اشتباه میکنی😐الان دیگه نمیگم 

اشتباه میکنی؟:/عجب

•ژیـــــن آ •.                               ایران باستان؛شیرزن /کوردی؛زندگی بخش / فرانسه؛نابغه ،باهوش / ایتالیا؛نام یک گل / ژاپن؛درخشان مانندنقره.                                   نام من نماد ازادی من است🖖🏻                                 یک وجود سیمانی بسازید هرچ سنگ زدند، سنگ بشکند!             من بین ی انسان فرهیخته و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم.                                                  من همونیم ک ن مذهبیا قبولش دارن ن غیر مذهبیا.      https://t.me/Hich_zhکمی حرف های پوسیدع.            توئیتر؛@zhynywryta

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2334

یعنی بهت نظر دارع؟😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

ایس کریم بده

صندلی ماشین چیپولینو بلغارستان مال سیسمونی پسرمه..دوسال پیش دو و پونصد خریدم؛الان ۱و پونصد میفروشم..پسرم اصلا وای نمیسته تو صندلی،حتی یکبارم توش ۵ دقیقه ننشست😐رنگشم ابی اسمونیه،نوی نو😊هرکی خواست بهم بگه😙
پدر و برادر داری ؟

با شر اشنایی داری؟

جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪✋🏻 من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌ روز صبح‌ که‌ از خواب‌ بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

وایی

عوضیه چقد 

اشتباه؟؟؟؟؟

میشه واسم ی صلوات بفرستید؟💚🙂  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ببینننن من عصابببببب ندارممممم میخوای مخالفت کنی یا میخوای واسم نچ نچ راه بندازیییی ریپ نزننننن نزننننننننن خودم کم بدبختی ندارم بشینم سرزنشایه تورو تحمل کنم،من اینمممممم به تو چههههه خب؟؟هر وقت خواستی دخالت کنی به خودت بگو مگه من گوه خورم؟   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌  ‌لطفا برام دعا کنید بهش برسم💙

بی سوات

خیلی زمان برد، اما بالاخره فهمیدم که "تو همونی هستی که ازش دفاع می‌کنی" . حالا برو ببین از کیا طرفداری می‌کنی :))               یه وقت هایی هم جواب ندادن نشونه قطع امید از سطح شعور طرف مقابله  ^^  ضمنا ، به درخواست خودم تعلیق شدم. ذوق نکنید😂