2733
2734

همینجوری دارن زندگی میکنند😂

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

يكيو ميشناختم الان ٦٠ سالشونه

زنه بيچاره چون خانواده نداشت وايساد مگرنه زني ك سرپناه داره حقارت ب جون نميخره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بله میشناسم مردی که زن داشت زن دوم گرفت ولی زن اول کاری کرد مرده زن دومی رو طلاق داد برگشت سر زندگیش. 

خدایا شکرت...از چه روزهایی گذر کردم و تو همیشه حواست به من بود❤️

بله زن دوم گرفت بعد چن سال زن سوم گرفت 

بعد زن دوم طلاق گرفت 

زن اول هنوزم سر جاش نشسته 

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌

ی ‌پیج هست که همسرش زن دوم گرفته و باهم بودن ی سری قبلا دعواشون شد و بعد برگشتن که همه گفتن دعوا برا جذب فالور. الانم دوبار دعواشون شده . نمیدونم واقعا خوبن یا نه. اگه هم از زنهای قدیم میخوای اره یکی اطرافمون داریم که الان از هر دوتا زنش بچه داره بچهاشم بزرگ هستن هر دوشونم داره

2738

بله پدرم😔

مادرم موند مارو بزرگ کرد

۳تا دختر بودیم

پدرم چندسال پیش زنشو طلاق داد اومد دوباره پیش مامانم

یه خونه از دار دنیا داره پدرم که زد به نام مادرم

الانم مامانم رئیس خونست 

پدرم همه کاااار براش میکنه

پدرم بهترین پدربزرگیه که دیدم

هر روز بچمو میبره بیرون تا من استراحت کنم

خدا زن های دومو لعنت کنه واقعا

بله پدرم😔 مادرم موند مارو بزرگ کرد ۳تا دختر بودیم پدرم چندسال پیش زنشو طلاق داد اومد دوباره پیش ...

این دعا رو هیچ وقت نکن بگو انشالا خدا بهترین ها رو سر راهش قرار بده ک نیاد این کارو نکنه

اره دوست همسرم .دارن به خوبی و خوشی کنار هم زندگی میکنن از خانوم اول ۳ بچه دومی ۴ بچه .الان اقا ۶۰ سالشه و بازنشسته  واسه هردو خانومش به مساوی خونه رهن کرده و پدرش درومده😁😁

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️
2706