2737
2734

ما ۷ساله ازدواج کردیم یه خونه ۵۵متری و یه ماشین سمند مدل ۸۸ داریم یه خونم پیش خرید کردیم ۴ یا ۵ سال دیگه درست میشه به نظرتون اون پولو که دادیم واس پیش‌خرید میزاشتیم رو خونه ۵۵متری بزرگتر میکردیم یا این کار درسته و سرمایه گذاری کدوم بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اون پیش خرید خونه درست بوده 👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731

6 ساله ازدواج کردیم خانه وماشین داریم خانه رو ساختیم دادیم رهن با پول رهن ماشین خریدیم انشالله یه ماه دیگه خونه خودمون میریم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2738
منم.................دلم میخاد پول بدم سند بگیرم...تامام

من هرکیو دیدم کلی پول ریخته کلی دق خورده سر موعد هم ندادن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

پیش خرید خوبه به شرطی که اون کسی که ازش پیش خرید کردید آدم درستی باشه ، سازنده ی خوش نام و خوش قولی باشه چون کلاه برداری زیاده

ما خودمون یه خونه پیش خرید کردیم وسط کار یارو دبه کرد کارمون به شکایت رسید شوهرم داشت سکته میکرد ولی به خیر گذشت