2733
2734

هنوز عقد نکردیم، بله برونمونم افتاد بعد از محرم و صفر.

پنج شنبه هفته ای که گذشته بهش اطلاع دادم که بخاطر تعطیلات با خانواده میریم خارج از شهر تا دوشنبه.✌

توقع داشتم روز پنج شنبه پیگیر بشه که آیا سلامت رسیدم به مقصد یا نه؟ اما فقط پیام تماس از دست رفته ازش برام اومد چون احتمالا تو راه آنتن نداشتم. منم منتظر موندم ببینم پیگیر میشه من رسیدم یا نه؟!

تا اینکه بعد از دو روز و نیم بهم زنگ زد!(اصلاااااا سابقه نداشت یه روز ازم بیخبر بمونه...اصلااااا، بعدشم اگه ازش خبر نمیگرفتم ازم شاکی میشد کلییییی)

خلاصه بعد از دو روز و نیم بهم زنگ زد گفت سلام عزیزم(خیلی ریلکس، من توقع داشتم شاکی باشه🤕)، منم گفتم تماس گرفتین کاری داشتین؟(خیلی ناراحت بودم)، دید اینجوری صحبت میکنم گفت باشه مزاحمت نمیشم و قطع کردیم.

(محااااال بود بدونه ازش ناراحتم و دوباره بهم زنگ نزنه...محااال بود ازش خبر نگیرم و دعوا راه نندازه)

هیچوقت اجازه نمیداد بیشتر از ۲۴ ساعت از هم بیخبر باشیم...هروقت سراغشو نمیگرفتم شااااااکی بود.از این رفتارش خیلی متعجب و ناراحتم... چیکار کنم؟

الانم از تماسش سه روز گذشته و اصلا سراغمو نگرفته

چی کار کنم بهش زنگ بزنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا تماس از دست رفتش رو دیدی و میدونستی خبر نگیری ازش ناراحت میشه باز زنگ نزدی؟! الانم ناراحتی؟ 

قربونت خب میدونی آنتن نمیده بین راهی تا تماس از دست رفتشو دیدی میزنگیدی، بعدشم زنگ زده میگی کاری داشتین؟!!! 😆 ای بابا

خب وقتی اون زنگ میزنه و تماس از دست رفته ازش داری توقع دارع تو بعدش بهش زنگ بزنی اشتباه از شما بوده عزیزدل

بعدم اصولا مردا حوصله چت کردنو اینارو ندارن خیلی کمه چت میکنن اونم زوریه ک ما ازشون ناراحت نشیم و اینکه دیده انتن نداشتی بت زنگ زده گفته حتما انتن ندارع من پیام چی بدم

میشه برای رسیدن به عشقم و خواسته هامون یه صلوات بفرستی؟😔😍😘😭😭😭😭😭😭💔🖤

هرچقدر با توضیح و از روی تجربه بهت بگن زنگ نزن آخرش میزنی ولی منم باز میگم نزن.

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
2738

عزیزم من از وقتی با همسرم آشنا شدم لحظه به لحظه دارم از مشاور مشاوره اینترنتی میگیرم خیلی خوبه و به نظرم اگه خودم میخواستم تنهایی برم جلو زندگی خوبی نداشتم

به نظرم با مشاور مشورت کن هر لحظه

والا نمی دونم ..‌آخه تو هم خودتو چ س کردی 

🤣

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شودگاهی نمی شود که نمی شود که نمی شودگاهی هزار دوره دعا بی اجابت استگاهی نگفته قرعه به نام تو می شودگاهی گدای گدایی و بخت با تو 
باشه زنگ نمیزنم .ولی منم مقصر بودم 

منم مقصر بودم... حالا یه بار کوتاه بیام اشکالی نداره... نکنه دیگه باهام حرف نزه... بزار اصلا زنگ بزنم گله کنم... الو!!

اگه خواستی زنگ بزنی ترجیحا یه ساعتی که میدونی وقتش آزاده تماس بگیر. دعوا نکن و شاکی نباش. با روی خوش حرف بزن انگار چیزی نشده. اگه بحثش رو پیش کشید بگو من عادت کردم تو حواست بهم باشه ولی درست میگی.

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
2706