2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اپلای نمیگیرین.

اپلای میکنن. ادمیژن میگیرن

از سایت دانشگاهها. مدارکتو می‌فرستی با انگیزه نامه و توصیه نامه از اساتید

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
اپلای نمیگیرین. اپلای میکنن. ادمیژن میگیرن از سایت دانشگاهها. مدارکتو می‌فرستی با انگیزه نامه و تو ...

خب همین مدارک و سایت ها من نمیدونم چجوری 

بهم راهنمایی میکنی لطفا 

خدا خیرت بده

مدارک و ریز نمراتت  همون رزومه اتو ایمیل میکنی به استاد یه دانشگاه مورد نظر بعد اگ قبول کنن وارد مرحله مصاحبه میشی که تصویری باهاشون حرف میزنی چنتا سوال ازت میپرسن ..

از دو تا استاد دانشگاه خودتم ریکامندیشن باید داشته باشی ... 

خب همین مدارک و سایت ها من نمیدونم چجوری  بهم راهنمایی میکنی لطفا  خدا خیرت بده

ببین باید بتونی سرچ کنی. اسم رشته ات رو میزنی تو گوگل. این یه راهشه.

یه راهش رفتن به سایت master portal  هست ولی واقعا اگه نمیتونی دانشگاه پیدا کنی هنوز واسه اپلای کردنت زوده. چطوری میخوای مقاله بدی اگه نتونی درست سرچ کنی

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
ببین باید بتونی سرچ کنی. اسم رشته ات رو میزنی تو گوگل. این یه راهشه. یه راهش رفتن به سایت master po ...

خب بالاخره باید یادبگیرم

من تا حالا دنبالش نبودم 

ولی الان دلم میخواد دنبالشو بگیرم

2706