2726
عنوان

این کامنت رو دیدم خیلی ترسیدم😐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 132029 بازدید | 1155 پست

آره خیلی سخت میگیرن

دیدم بعضیا رو به خاطر اضافه وزن یا فشار بالا و... ردّ کردن

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودم دانشجو معلمم ولی همچین چیزی نشنیدم احتمالا بفهمن رد میکنن

سابقه کیفری و ... اینا نباید داشته باشی ،کلا کسی ک میخواد معلم شه باید اعصاب درست حسابی داشته باشه کسی ک خودکشی کرده  ...🤦🏻‍♀️

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
عزیزم شما بی اعصاب و عقده ای هستی تو رو خدا نرو فرهنگیان

نیست که الان همه معلما سالم و عاقلن

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

ببین عزیزم اصلا و ابدا قصد ندارم ناراحتت کنم با اینکه خودکشی اشتباه نرین کارولی هرکس امکان داره تو یه شرایطی قرار بگیره بخواد این کارو بکنه به این قسمت کار ندارم ولی چون فرهنگیان با بچه های مردم در ارتباطقاعدتا باید سختگیری بیشتر باشه 

یاد من باشد که کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
2706