2737
2734

سلام دوستان من پنیک شدم چند روزه و واقعا دارم اذیت میشم اگه تجربه ای دارید یا روانشناس رفتین ممنون میشم کمکم کنید

ما یه گروه داریم یه سری راهکار دادن ولی خیلی وقته مطلب نذاشتن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه منم اد کنی تو گروهتون؟

https://chat.whatsapp.com/C7jqz8tcbzH78GWGSkV5AZ

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
ممنون عزیزم

🙏