2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

چقد بد زحماتشون ب باد رفت😔

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

منم یه بار کمی درست برا خودمون ترش هیچ کاری نمیشه کرد

من زیاد موندن تو خیس آبشم عوض نکرده بودم 

- خدا در نهایتِ زیبایی میگه : ‹‍ فَانّكَ بِاعيُنِنَا › یعنی : ‹‍ تو در حفاظت کامل مایی ! ›  میخوام بگم اگر فقط خدا رو داری نگران هیچی نباش . . جوری ازت مراقبت میکنه و مسیرایی رو بهت نشون میده که هیچ کسی نمی‌تونه ! هیچ کسی مثل خدا نمیتونه ازت محافظت کنه و راه رو بهت نشون بده👌😍

سلام

شایدشمافکر میکنید ترش شده

از یه اشپزماهر بپرسیدو بخواید تست کنه

معمولا با زیاد نم شدن گندم حلیم ترش نمیشه

ترش شدن شله و حلیم بابت اب اضافه ریختن تو دیگ اخرای پخت و دم نذاشتن درستش هست

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
سلام شایدشمافکر میکنید ترش شده از یه اشپزماهر بپرسیدو بخواید تست کنه معمولا با زیاد نم شدن گندم ح ...

ن عزیزم از پاچش بود،وسطا همسایه اومد گفت نذر کردم اب پاچه بیارم برا حلیمت مام فک کردیم تازس دگ نگو خانم قبلا گرفته گذاشته فریزر نگو اون مونده خراب شده ایناام ریختن داخلش نفهمیدیم ،اون زده اینهمهههه حلیمو خراب کرده،هرچی زحمت کشیده بودیم به فنا رفت،ینی عزا گرفته مامانم اینجا...

2706