2737
2734
عنوان

ی پسره...

263 بازدید | 26 پست

یه پسره تحدیدم کرده هوم میکنه عکسامو میزاره گوگل

خیلی میترسم چیکار کنم؟

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

هکم

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

هیچ مدفوعی نمیتونه بخوره

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال بابا هک مگ ب این راحتیه یا کار هرکسیع

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
2731
هیچ مدفوعی نمیتونه بخوره

خیلی زیاد  میترسم

دارم سکته میکنم

بگو بزار منم میرم فتا ازت شکایت میکنم  عکس بدی ام ندارم منتظرم هک کنی  میخوای تا خودم بف ...

خودم عکس ندارم همه خانواده گیه

خدایا بابام منو میکشه

2738
خیلی زیاد  میترسم دارم سکته میکنم

داره تورو میترسونه

بهت قول میدم هیچی نمیشه نترس

حالم بده....مثل دریایی که ماهیاش مردن🐋🌊مثل اسمونی که ابراش غصه دارن🌬مثل زمینی که درختاشو قطع کردن🍃مثل اونی که یه اتفاق براش میفته و هیچکسو نداره براش تعریف کنه😿مثل یه اهنگی که میتونی مدام باهاش گریه کنی🎼🖤من به اندازه تموم حال بدیایی دنیا حالم بده...🌝

اولا ک الکی گفته. دوما ک هرگز تو زندگیت از تهدید کسی نترس حتی اگر مطمئن بودی عملی می کنه وقتی ببینه تهدید کرد ترسیدی تا آخر عمرت این کار و انجام میده و تا آخر عمر باید بهش باج بدی حالا درخواستش هر چی ک باشه. 

امیدوارم خوده خدا بهم کمک کنه

ولی خیلی میترسم

2706