2733
2734
عنوان

نمیدونم چیکار کنم😔😔 لعنت به بی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 51 پست
سلام عزیزم خدانکنه ممنون از اینکه اینقدر خوبی،اره شوهرم استرسیه بیش از اندازه فقط باید ناراحتی اعصاب ...

آفرین که اینقدر قوی هستید . انشاءالله صاحب اسمتون دستتون را بگیره. 

میدونید که حضرت محمد(ص)  به حضرت فاطمه( س) که کارهای خونه خیلی خستشون میکرد تسبیحات حضرت زهرا را یاد  دادند . شما هم قبل از خوابت بخون .الهی خستگیهات برطرف بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین که اینقدر قوی هستید . انشاءالله صاحب اسمتون دستتون را بگیره.  میدونید که حضرت محمد(ص) &n ...

الهی امین ممنونم عزیزم باشه انشاالله انجام میدم شما هم دعاهای خیرت بهت برگرده عزیزم

تفمه کارت
2731

اان‌شاءالله دخترت خوب بشه به حق امام حسین 🤲🥺♥️

یه خجالتیه پرحرف:] تربچه ی شیطون/شایدم یه رویاپردازهه وسواسی که دندوناش خوناشامیه. تو دنیای زر وقتی خدا از پروانه کوچولو پرسید میخوای بری به بدن متی و پروانه به آینده قشنگش نگاه کرد و گفت حتما حتما من همین کالبد رو میخوام ؛استرپتوکوکوس نومونیای بامزه/حرفایی که میزنم از رویا هام میاد از دنیای پروانه ای قلبم اونجا که پروانه نارنجی متی خنده هاش بوی بهشت میده/وقتی غمگینم لبخند بزن و از کنارم رد شو/  آرزوی شما در حال دانلود است لطفا صبر کنید ! ن ن ن عزیز من پاشو بجنگ زخمی شو زار بزن دستتو بزار رو زانو هاتو و با همون زخمات بازم بجنگ و  ب آرزو هات برس :)این جوری شیرین تره.مگه ن!/اگه حرفام برات مسخره بود قضاوتم نکن شاید قضاوتت ریشه ی رویاهامو بخشکونه اون جاست که پروانه کوچولو مثل اون آدم آهنی دلبسته ی بی کلام میشه ...
سلام چقدر تاپیکت خون به جیگرم کرد عزیزم پسر منم اتیسمه وشوهرمم مثل شوهر شما میفهمم چی میکشی مادر ها ...

سلام عزیزم خدا نکنه انشاالله که خدا کمکمون کنه خیلی سخته نگاه و رفتار اطرافیان و رفتار شوهر،امیدوارم خدا به بچهامون رحم کنه 

تفمه کارت