2410
2553
عنوان

نمیدونم چیکار کنم😔😔 لعنت به بی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 51 پست
ب حق همین شب عاشورا ب حق امام حسین هربلایی از بچت دور بشه فردا ازش بخوا منو ک بی جواب نزاشته😔تو هم ...

فدای دل پاکت و امام حسین بشم عزیزم خدا ازت راضی باشه😭😭😭انشاالله دعاهای خیرت بهت برگرده

تفمه کارت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم بچت تلویزیون نگاه میکنه؟گوشی یا تبلت چی؟ حتما جوابمو بده اگه جوابت سوالی ک پرسیدم آره بود در ...

بچم به خاطر مریضیش قرنتینس تمام این دوسال همشم گوشی دستش بوده زیاد نمیتونیم ببریم بیرون تا بردیمش جایی تا دو هفته ی کامل بیمارستان بستری بوده 

تفمه کارت
عزیزم،چطوری میشه کمکت کرد؟

به خدا خودم پول داروشو جور کردم این کاردرمان یا گفتاردرمانی بهم معرفی کنید لااقل زیاد هزینش زیاد نباشه چون در هفته چهار جلسه کامل نیاز داره به کاردرمانی و گفتاردرمانی یعنی هرجلسه ۱۶۰ تومن ولی من دنبال کاردرمان یا گفتاردرمانیم لا اقل کمتر پول بگیره

تفمه کارت
2714
درک و توجه بچت پایینه؟ دستورپذیریش تا چه حده و دقیق چندسالشه؟

اره یهو کاملا درکش صفر شد دیگه هیچی نفهمید و کلامش رو از دست داد ولی تک کلمه میگه محدود دستور پذیریش خوب شده چون خودم از وقتیکه فهمیدم اوتیسمه تو خونه باهاش کار میکنم ولی دیگه مقاومت میکنه میگم عزیزم بریم پارک سوار تاب نمیفهمه من چی میگم دوسالشه 

تفمه کارت
درک و توجه بچت پایینه؟ دستورپذیریش تا چه حده و دقیق چندسالشه؟

مشکل حرف زدنش نیست مشکلم همون درک و توجهشه خیلی از بچه ها حرف نمیزنن ولی درک و توجه دارن ولی دخترم اصلا نمیفهمه من چی میگم چیزیم ازش بخوام انجام بده میده ولی درکی ازش نداره

تفمه کارت
اره یهو کاملا درکش صفر شد دیگه هیچی نفهمید و کلامش رو از دست داد ولی تک کلمه میگه محدود دستور پذیریش ...

خب با خودت نمیگز چرا درکش صفر شده؟؟؟؟گوشی مغز بچه رو تحریف میکنه و رو توجه و تمرکز و درک بچه تاثیر منفی میزاره

بچه ی منم خیلی گوشی دست میگرفت.یه دفعه دیدم توجهش اومده پایین

بردم پیش چندتا کاردرمانی هرکدوم یه عیب رو بچم میذاشتن...من که ازشون نمیگذرم یکماه زجر کشیدم بخاطر تشخیص اشتباه...میگفتن ببر کاردرمانی و هزارتا وحشت به جونم مینداختن

تا اینکه اینجا تو یه تاپیک صحبت می‌کردم.یکی پیج یه خانم دکتر رو داد 

دایرکت دادم گفت کلاً تلویزیون رو جمع کن و گوشی و تبلت و اینجورچیزا به هیچ وجه دست بچه نده تا پیشرفتش رو ببینی.گفت حتی آهنگ و اینا هم تو خونه نزار حتی صوت قرآن یا دعا هم باید فعلا حذف بشه

۲۰ روزه اینکارو کردم باورت میشه از همون روزای اول هی رفته رفته توجه بچم برگشت؟؟؟اصلا خیلی خیلی تغییر کرده

اگه میخوای درخواست دوستیمون قبول کن تا پیج اون دکتر رو بهت بدم تا مطالبش رو بخونی و اگه خواستی دایرکت بده تا راهنماییت کنن.رایگانه و هیچ هزینه ای نداره

مشکل حرف زدنش نیست مشکلم همون درک و توجهشه خیلی از بچه ها حرف نمیزنن ولی درک و توجه دارن ولی دخترم ا ...

خب عزیزم همون گوشی نمیزاره دیگه

فعلا همین راهی که گفتم امتحان کن

بچه دوساله رو هیچکس نمیتونه تشخیص قطعی بده.چطور تشخیص داده؟

خب با خودت نمیگز چرا درکش صفر شده؟؟؟؟گوشی مغز بچه رو تحریف میکنه و رو توجه و تمرکز و درک بچه تاثیر م ...

خدا خیرت بده عزیزم خودم دزدکی بردمش دکتر مغز و اعصاب ازش نوار مغز و نوار گوش گرفتن اول بعدش چندتا تست بود همه ی علائم رو داشت الانم داره ولی چون خودم باهاش کار میکنم بهتر شده بعضی از اون موارد منفی شده ولی هی میگن اوتیسم داره کمانی کردن بال بال زدن خیره شدن پسرفت کلامی قشقرق به پا کردن عدم درک و توجه اختلال خواب اینکه الان رفتیم پیش پدربزرگش چقدرم به پدرم علاقه داره وقتی برگشتیم کاملا فراموشش میکنه و یادش نمیاد کلا همه چیو فراموش میکنه

تفمه کارت
خدا خیرت بده عزیزم خودم دزدکی بردمش دکتر مغز و اعصاب ازش نوار مغز و نوار گوش گرفتن اول بعدش چندتا تس ...

شما مطالب پیجی که فرستادم بخونید

بودن مادرایی که بچشون بدتر از بچه ی شما بوده ولی با راهکارهای خانم دکتر درک و توجه و گفتارشون برگشته

گوشی کلاً رشد بچه رو عقب میندازه

ضرر و هزینه ای نداره...شما هم راهی که امتحان کردم امتحان کن.ان شاالله که نیاز به کاردرمانی و ... نباشه

شما مطالب پیجی که فرستادم بخونید بودن مادرایی که بچشون بدتر از بچه ی شما بوده ولی با راهکارهای خانم ...

باشه عزیزم خدا خیرت بده ممنون تا این وقت بیدار موندی و کمکم کردی 🙏🙏❤❤

تفمه کارت
2706