2726

خودم سرخود طلا فروختم برای پول دارو دخترم پول هم جمع کردم برای کاردرمانی و گفتار درمانیش،شوهرم خسیس نیست ولی خیلی نفهمه هرچی باهاش صحبت میکنم هرچی مدارا میکنم حالیش نیست این بچه از دلدرد داغون شد این بچه تشخیص اوتیسم گرفته باید بهش کمک کرد فقط داد و بیداد میکنه و پول نمیده میگه مشکوکی سرت تو گوشیت گردش حسابتو میگیرم ببینم چه غلطی کردی وای قلبم منفجر شد بفهمه دارو خریدم بفهمه قراره برنامه بگیرم برای دخترم،قراره چهارشنبه صبح کاردرمان انلاین بچمو ارزیابی کنه هر جلسه ۱۶۰ تومن خدایا خیلی زیاده از کجا بیارم اینقدر گریه کردم حالم بده به خدا میدونم شوهرم بهم پول نمیده خانوادمم هیچی ندارن چرا خدایا باید اینطور بشه خودت کمکم کن

تفمه کارت

بگو بچه رو از خونه بابام که نیاوردم بچه تو هم هست 

بفهم دارو میخواد پول میخواد چرا باید اینهمه اذیتت کنه

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب همسرت نمیگ براچی برا درمان پول نمیده؟

عزیزم میگه من حرف اون دکتر رو قبول ندارم درصورتیکه این دکتر میگه دیگه دارو شیمایی ندین پروبیوتیک بدین اینم میگه درپیته چیزی گفته من نمیخرم شاید اصل نباشه

تفمه کارت
بگو بچه رو از خونه بابام که نیاوردم بچه تو هم هست  بفهم دارو میخواد پول میخواد چرا باید اینهمه ...

خودش داره از ناراحتی اعصاب و روان و گوارش جونشو از دست میده نمیره میگه چیزی نیست برای دخترمم اینطور میگه ترس داره و حرف دکترارو قبول نداره

تفمه کارت
چرا پول نمیده حرف حسابش چیه میگه بچه رو درمون نکنی یعنی؟بزرگتری تو خونوادش نیست بتونی واسطه ش کنی حر ...

به خدا عزیزم نمبخوام سرتو درد بیارم دخترم تو تب ۴۰ درجه هر بیست دقیقه میسوخت همین خانوادش بهش میگفتن نبری دکتر ها بچه دندون درمیاره بچم دور از جون خدا بهش رحم کرد شوهرم با مشت و  لگد رفت رو سرم نمیزاشت بچرو برسونم بیمارستان تا اینکه دخترم رو شوهرم بالا اورد منم بعلش کردم دیدوم تو کوچه اژانس بود بردمش بیمارستان همونجا هم جلوی کل پرسنل اون زن روانیه افریتس جادوگره بچه هیچیش نیست نمیزارم بستریش کنین خودش مشکل اعصاب داره مشکلم بی پولیه به خدا داشتم که منتشو نمیکشیدم

تفمه کارت
2706