2410
2553
عنوان

مامان هایی که مرداد 1401 بی بی چک شون مثبت شده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3579 بازدید | 520 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم من 14 مرداد علائم داشتی، برای سونو رفتی یا نه

علایم قبل مثبت شدن فقط تکرر ادرار بود الانم حالت تهوع و حساس شدن به بو و میل نداشتن به غذا آره عزیزم سونو قلب رفتم انشالا اول شهریور هم باید برم سونو ان تی 

2720
ممنون عزیزم خیلی انتظار کشیدم دعا کنین صدای قلبشو بشنوم چون تا اون موقع هنو باورم نمیشه

انشاله میشنوی،اصلا نگران نباش، بسپارش بخدا، صحیح و سالم باشه انشاله

انشاله میشنوی،اصلا نگران نباش، بسپارش بخدا، صحیح و سالم باشه انشاله

ممنون عزیزم انشاالله..شماهم تازه مثبت شدین؟میشه علایمتون بگین من یه نقطه از سمت راست کمرم درد میگیره جوری که دردش ب رونم میزنه خیلی نگرانم از بابت این درد ب نظرتون طبیعیه

خدای مهربونم مراقب تو دلیم باش👼سالم برسونش پیشمون😍😍😍
ممنون عزیزم انشاالله..شماهم تازه مثبت شدین؟میشه علایمتون بگین من یه نقطه از سمت راست کمرم درد میگیره ...

کلا تو بارداری همه دردها طبیعی هستن،وجود یه قسمت هایی از بدن رو کشف میکنه آدم که فکر نمی‌کرده تا الان داردشون، بالاخره رحم میخواد بزرگ شه و تو لگن جا باز کنه، درصورت داشتن لک بینی یا خونریزی خیلی نگران شو و برو دکتر، تو چکاب هات میتونی به دکترت از کمر دردت بگی

کلا تو بارداری همه دردها طبیعی هستن،وجود یه قسمت هایی از بدن رو کشف میکنه آدم که فکر نمی‌کرده تا الا ...

باشه عزیزم ممنون خیالمو راحت کردی انشاالله که طبیعی باشه امروزم پام درد میکنه😓😓

خدای مهربونم مراقب تو دلیم باش👼سالم برسونش پیشمون😍😍😍
2714
منم تو مرداد بیبی چکم مثبت شد 6 مرداد ولی هیچ علایمی ندارم نگرانم

نگران نباش بعضیا دیرتر علائمشون شروع میشه تازه اول راهی منم خیلی استرس داشتم همش میگفتم پوچ نباشه خارج رحم نباشه و ...ولی خداروشکر فعلا همه چی خوبه توام به خدا بسپار عزیزم نگرانم نباش.

من سخت نمی گیرم....سخت است جهان بی تو!!
2706