2737
2739
عنوان

خونه‌ی مادرشوهرمم خیلی بهم برخورد😕

| مشاهده متن کامل بحث + 14886 بازدید | 373 پست
دفعه دیگه میخای جلوت غذا خوب بذارن برو مثل بقیه سر سفره بشین اینجوری فرقی نمیذارن

آخه من داشتم سیب زمینی سرخ میکردم بعدشم گفتن بیا بریز سیب زمینی هارو

ولی به شوهرم گفتم میگه میخوام برم به مامانم و خودش بگم که این چه کاری بوده

به نظرت بگه خوبه یا بد؟

از یه طرف میگم یه وقت جاریم بیشتر اذیت میکنه و سلیطه بازی در میاره از یه طرفم میگم اگه شوهرم بگه میفهمه که شوهرم پشتمه و نمیتونه هر کاری کنه

آخه من داشتم سیب زمینی سرخ میکردم بعدشم گفتن بیا بریز سیب زمینی هارو ولی به شوهرم گفتم میگه میخوام ...

این مسایل نیازی نیست به نظر من زشته اما دفعه بعد شوهرت میخواد نشون بده پشتتونه وقتی غذا خودش کشید برای شمام نگه دار بگه این سهم خانوممه چند بار این کارو بکنه بقیه عادت میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گاهی اره ولی من با کوتاه اومدنم باعث شده بودم که مثلا تو خونه مادرشوهرم توی خیلی چیزا ندیده گرفته بش ...

فکر میکنم بعضی جاها میشه اعتراض کرد بستگی به موقعیت هم داره. ولی توی ماجرایی که استارتر تعریف کردن خیلی زشته ادم برگرده بگه چرا به من گوشت سینه مرغ دادن ،به بچه دو ساله ران مرغ و به داماد دو تکه و به فلانی... 

اون وقت میگن طرف تو بشقاب همه نگاه کرده که به هر کی چقد رسیده. قهر کردن سر غذا خیلی بچگانه ست. 

من سراین چیزا بدم نمیاد و بهم برنمیخوره اگ بفهمم ک غذاکم میادو اینا خودم زودتر عقب میکشم.ولی این ک یچیزی بخورن یا مثلا بوش بیاد تعارف نکنن بدم میاد .چون خودم اینطوریم ک ببینم بوی غذا میاد یا چیزی هست حتما باید بیارم 

2738
بقیه جاریا هم همین بودن ولی میگم که خانواده ما کلا دو نفره اونا واسه پسر ۱۰ سالشونم یه تیکه کامل گذا ...

خب فقط شما نبودی که. حتما بچه ها سر سفره بودن غذا کشیدن براشون. شما آشپزخونه بودی. 

چون کم بود واسه هرکی رو جاریم میکشید تو بشقاب میبردن میدادن مادرشوهرم کلا خبر نداره جاریم پخته کمم پ ...

خب پس جاریت در مورد تو یا خودمونی حسابت کرده یا حدت رو همون دونسته، این دفعه چیزی نگو دفعه ی دیگه ببر بزار جلوی جاریت بگو به درد خودت میخوره این بعد خودت برای خودت بکش خوبشو هم بکش تا حالیش بشه و دیگه ازین کارا نکنه

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
فکر میکنم بعضی جاها میشه اعتراض کرد بستگی به موقعیت هم داره. ولی توی ماجرایی که استارتر تعریف کردن خ ...

من نمیگم که چرا فلان جای مرغو داده میگم قشنگ واسه خانواده‌ی خودش کشیده واسه دامادش که نیومده دو تا تیکه کنار گذاشته بعد ته مونده‌های قابلمه رو داده به من. ته مونده!

خب پس جاریت در مورد تو یا خودمونی حسابت کرده یا حدت رو همون دونسته، این دفعه چیزی نگو دفعه ی دیگه بب ...

نه بابا بحث خودمونی بودن نیست وگرنه با دخترش خودمونی تره ک

حالا شوهرم اولش میگفت خیلی ناراحت شدم واینا حتما یه چیزی میگم بهش به روش میارم الان میگه آخه کار از کار گذشته همون لحظه میفهمیدم اینو قشنگ میشستم میذاشتمش کنار ولی الان چی بگم‌بهش

منم واقعا مقدار غذه واسم مهم نیس که خونه‌ی خودمون به اندازه کافی مرغ داریم که بخورم😐 ولی حرفم جاری ...

اسی من نمیدونم قصد جاریت چی بوده از این کار ولی من یه خاله دارم وقتی می‌رفتیم خونه مادربزرگم دست به سیاه و سفید نمی‌زد همه کارها رو مامانم میکرد بعد موقع غذا کشیدن که میشد خاله م غذاارو میکشید و از همه بیشتر و بهتر و اول از همه واسه بچه های خودش می‌داشت.همیشه کارش همین بود من با اینکه بچه بودم از رفتارش بدم می اومد انگار یه جورایی بچه های خودش خیلی مهمن و ما بی ارزش بودیم اصلا بحث غذا نبود من کلا واسه غذا حرص نمی‌زنم در صورتی که  اونا وضع مالیشون خیلی از ما بهتر بود ولی چشم و دل ما سیر تر بود.با اینکه خورد و خوراکشون خوب بود همیشه ولی مثل ندید بدید ها رفتار میکردن وقتی غذا می‌دیدن. یه مثال هست میگن از نخورده بگیر بده به خورده. رفتارش خیلی زشت بود مامانمم اصلا اهمیت نمی‌داد.حالا اگه یه بار پیش اومده و بقیه جاریها هم مثل تو غذا خوردن ناراحت نشو شاید عمدی نبوده و خواسته جلوی دامادش آبرو داری کنه.

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
من سراین چیزا بدم نمیاد و بهم برنمیخوره اگ بفهمم ک غذاکم میادو اینا خودم زودتر عقب میکشم.ولی این ک ی ...

منم والا اگه غذام زیاد بود اصلا همشو نمیخوردم تیکه تیکه میکردم به بقیه هم برسه ولی این اصلا مجال هیچ کاریو نداد که مرغای تیکه تیکه که ته قابلمه مونده و معمولا قاطی آب مرغ میشه میره تو کاسه رو گذاشته واسه من

2706