2733
2734

خانوما من بینیم عقابیه... همسرم بالاخره راضی شده بینی مو عمل کنم... یه معامله ای کرده بود.. شیرینی اون معامله ۴۰ تومن ریخت به حسابم گفت هرکاری دوست داری میتونی با این ۴۰ تومن کنی.. گفتم بینی مو عمل کنم... گفت باشه.. مال خودته.. اگر دوست داری عمل کن..

حالا میخوام ببینم به دکتر خیلی خوب برای عمل بینی گوشتی تو تهران بهم معرفی می کنید...

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میتونم عکس بینتو ببینم؟ 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2738

دکتر غلامعلی دشتی. ۲ تا مطب داره‌. یکی تهران روبروی خیابون زمزم کلینیک بهگر توان. یکی هم که تو زاهدانه. 

منم ۳۰ شهریور پیشش عمل دارم. برو کاراش و ببین دوست داری یا نه. چون مدل بینی سلیقه ای هست. 

حال الانتو خریدارم چه شوهرخوبی داری ۴۰میلیونو جیرینگی ریخت به حسابت شوهرمن طلای خودمو فروختم ...

آخه من کل حقوقم داره میره به قسط وام هایی که آقا واسه خرید خونه و ماشین گرفته ... حالا یه چهل تومن بهم داده از نظر خودش کاری نکرده

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖
2706