2737
2734

قوانین خوابگاه چی هست؟

مثلا من اگ بخوام برم مسافرت باید خبر بدم؟ بعد اونا باید اجازه بدم؟ اگه بخوام برگردم شهرم؟ فقط تو تعطیلی های رسمی میشه رفت از خوابگاه ؟ اگه بعد ساعت ۱۰ بریم چی میشه؟

وقتایی که نیستیم مثلا لپ تاپ و لباسامون که تو اتاقن چی میشه؟ 

خوابگاه بده؟ دلگیره؟

تجربتون از خوابگاه برام بنویسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دایم و رفیقش تو خوابگاه هم اتاقی بودن بعد رفیقش ی البوم کوچیک داشت ک عکس زنش و خواهر زنش و خودش تو عکس بوده نشون داییم میده بعد ک اون میره بیرون کار داشت داییم عکس و برمی‌داره اون بخش خواهرزن رو پاره میکنه تو کیفش نگه میداره نصف عکسم میندازه دور رفیقشم کلی میگرده دنبالش اون عکس و داییم میاره نشون مادربزرگ ام میده میگ میخوامش 

الان ۲۲ ساله ازدواج کردن 

دخترش پارسال رفت دانشگاه 😍

یهو یادش افتادم گفتی خوابگاه مراقب وسیله هاتون باشید😆

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
همه چی اجازه ای هست  بستگی به شهر و تابستون و زمستون  تا هفت یا هشت شب باید در خوابگاه تش ...

هفت هشت که نمیشه خیلی از کلاسا خودشون ۸ تموم میشن 

بعدم یه شهری مثل تهران سخته ۸ خونه باشی با ترافیک و‌ این مساعل

شبا حضور غیاب داشتن .ما می‌خواستیم بریم شهرمون تو دفتر حضور غیاب اتاق مدیر خوابگاه رو امضا میکردیم که مثلا این تاریخ رفتیم از خوابگاه بیرون و برمیگشتیم دوباره اطلاع می‌دادیم که شب میومدن برا حضور غیاب بدونن ما رفتیم خونه یا هستیم .غروب هم بستگی داشت فصل پاییز زودتر و‌فصل بهار دیرتر در خوابگاه بسته میشد 

من چند سال قبل بودم برا ما این قوانین بود از ۷صبح تا ۷شب آزاد بودیم هر جا خواستیم بریم ،باید با مقنعه حتما می‌رفتیم بیرون ،وسایلم هر کسی یه کمد بهش میدن که قفل داره من هم اتاقیام خداروشکر خوب و قابل اعتماد بودن هیچ موقع وسیله ازم گم نشد ،هر موقع می‌خواستیم از خوابگاه بریم فرم پر میکردیم و می‌رفتیم کسی کاری نداشت ولی اگه به کسی شک داشتن زنگ میزدن به خانواده اش خبر مبدادن دخترش از خوابگاه رفته 

2706