2733
2734
عنوان

از وقتی رفته سگ شدم

226 بازدید | 17 پست

یک ساله که جدا شدیم و من هرروز حالم بدترو بدتر میشه 

هرروز عصبی ترو و افسرده تر میشم روزی چند ساعت گریه میکنم . 

تو خونه اصلا نمیشه باهام حرف زدو ازم سوال پرسید 

اینجور بی عصاب شدم 

24ساعته تو ذهنمه 

تو ذهنم باهاش حرف میزنم 

فراموشش نمیکنم هیچ هرروز دلتنگ تر میشم 

تحمل خودمو ندارم دیگه. 

وقتی اون بود خیلی شاد بودم هیچی نمیتونست از پا درم بیاره 

همش میخندیدم و برای هرکاری انگیزع داشتم حتی اگه یک ماهم بیرون نمیرفتم حس افسردگی بهم دست نمیداد 

الان ولی هرروز دارم جون میدم 

بعدرفتنش همه چیو برد 

دارم دق میکنم 

کسیم ندارم بزارم جاش تا یادم بره 

خاستگارم ندارم

مهم نیست از اخرین باری که باهاش حرف زدی یه روز میگذره یا ده سال....!مهم اینه وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه بهت اولین کسی که فکرت سمتش میره اونه :)))) نی نی یار شب جون مادرت نترکون دهمین کاربریمه ...😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم لیاقت نداشته رفته بخاطرش میخوای زندگی نکنی قدر لحظاتت رو بدون رفته بی خیال تو که زنده ای تو که نفس میکشی. باید خودت بخوای فراموشش کنی.

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2738
دوست پسر؟

اره

مهم نیست از اخرین باری که باهاش حرف زدی یه روز میگذره یا ده سال....!مهم اینه وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه بهت اولین کسی که فکرت سمتش میره اونه :)))) نی نی یار شب جون مادرت نترکون دهمین کاربریمه ...😂
گلم لیاقت نداشته رفته بخاطرش میخوای زندگی نکنی قدر لحظاتت رو بدون رفته بی خیال تو که زنده ای تو که ن ...

من لیاقت نداشتم که نموند 

عزیزم ناراحت نباش فدات شم انسانا سه یار عاشق میشن عشق نوجوانی عشق سخت و عشق واقعی 

عشق نوجوانی : عشقی هست که نمیتونی از طرف دل بکنی و دیر فراموش میشه ولی اصلا عشق منطقی نیست و تو نوجوانی اتفاق میوفته 

عشق سخت : عشقی که وابسته طرف هستی و سواستفاده خیانت و ..... کلا عشقی هست که سختی زیادت میده ولی فراموش میشه

عشق واقعی : عشقی که نیمه گمشدته

ببین اگر تو بخوای سر همشون عذاب بکشی ممکنه دست به خودکشی بزنی ولی میگذره اصلا نگران نباش فدات شم قربونت شم میگذره❤️❤️❤️

عزیزم ناراحت نباش فدات شم انسانا سه یار عاشق میشن عشق نوجوانی عشق سخت و عشق واقعی  عشق نوجوانی ...

پنج سال عاشقش بودم هی برگشتیم به هم نتونستم فراموش کنم 

پنج ساله دارم تلاش میکنم 

خیلی تو عذابم 

هیچ کدوم از حرفاش یادم نمیره هبچ کدوم 

انگار یکی قلبمو گرفته تو مشتش داره فشار میده

چند وقته دقیقا؟

یک ساله

2706