2410
2553
عنوان

هفته بیست وهفتم بارداری هستم جنسیت بچم معلوم نیست 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4970 بازدید | 128 پست
راستش زیادی میترسم اگه بیام اونجاقطعی بشه چیکارکنم اینجاهمش خودموگول میزنم میگم حتما اشتباه میکنن تو ...

اسی من میگم بچت پسره قطعی چون هم تو امینو نشون داده هم اندام تناسلیش. دیر رشد کردن اندام پسرونش هم بخاطر دارو. یه رادیولوژیست تو تهرانه خییییییلی باهوش و کاربلد و درستکار. چند نفر دیدم گفته بودن بچه مشکل داره و ایشون رد کردن و وقتی هم دنیا اومد سالم بوده فقط فکر کنم یک ماه قبل باید تلفنی وقت بگیری اون اگه بهت بگه مشکلی نیست و نهایتش بعد از دنیا اومدن برطرف میشه به حرف و دانشش شک نکن. اسمش دکتر مجتبی ابراهیمی هست سونوگرافی نگار آزما. تو همین نی نی سایت هم خیلی ازش تعریف کردن. دخترخالم رفته بود برا سونو پیشش میگفت بی نهایت خوش اخلاق و خاکیه و برا هر مریض حداقل نیم ساعت وقت میذاره و هزینه سونو هاش هم ارزونه... این استرست بیشتربرا بچه ضرر داره. احتمال زیاد تا اخر بارداریت اندام نی نی کامل میشه و به شکل طبیعیش میرسه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حتی باژنتیکم صحبت کردم گفتم ممکنه اشتباه بشه زنگ زدن تهران دوباره چک کردن گفتن نه ممکن نیست اشتباه بشه

این بچه سالم باشه عزیزم هزینه برام مهم نیست 

باشوهرم صحبت کنم نوبت بگیرم برم شایدخیالم راحت شد روزی نیست به خاطرش گریه نکنم مدام نگرانم 🥺

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃
ضررنداره اخه من خوندم تونت ممکنه مایع امنیوتیک بجوشه وباعث سوختگی بچه بشه 

ن عزیزم چ ضرری

الان دخترمن خداشاهده خیلی باهوشه داره میره سوم ضری و تقسیم اینا بلده کلاس زبان و هنرم میره گلم

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2720
منم ماه چهارم بهم گفت بچه پسره بعد ماه هفتم دوباره رفتم سونو خصوصی گفت صد در صد دختره بعدم گفتن پاها ...

منم گفتن یکی دختره یکی پسره 

بعد هفته ۳۷ بارداریم گفتن دوتاش دختره 

اون یکی که مرد ولی یکیشون زندست خداروشکر که شبیه پسراست هرکس میدید میگفت پسره 

ولی الان درست شده 

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
اخه ژنتیک پسره امینودادم

امینو درسته پسره

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2714

شکمت به سمت بالاست یا پایین؟ چیا بیشتر ویار میکنی؟ رنگ و رو پریده هستی؟ بیشتر اوقات حس خستگی و بی‌حالی داری یا سرحالی؟ بینیت بزرگتر از قبل شده یا نه؟ حالت تهوع صبحگاهی داری یا نه؟ اگه جواب این سوالارو بدی میتونم جنسیت بچتو بگم

فقط کاش یه حس ششمی هم جواب منو بده

بله حتی باژنتیکم صحبت کردم گفتم ممکنه اشتباه بشه زنگ زدن تهران دوباره چک کردن گفتن نه ممکن نیست اشتب ...

وااا آمینو اشتباه نمیکنه که 

کروموزوم هارو میزاره زیر میکروسکوپ معلوم میشه دقیق xهست یاy

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بهش بگو لازم نیست پسری آنقدر با حیا باشی پاتو بازکن همه ببینن  

نه نرفتم هنوز ولی فکرکنم لازم باشه انجام بدم هرموقع میرم اینطوری میگن شوهرم میگه سقطش کنیم اخه خوب ن ...

مردا چقدر راحت حرف از سقط میزنن ای خدااااا

من سونوی ان تی که رفتم از روی استخوان لگن گفت دختره 

بعد سونوی انومالی که رفتم گفتن دختره و اینکه رحمش و معده و کلیه هاشو مثانشو دیدن حتی گفتن مثانش الان پر پر برو دستشویی و یکم بشین ببینیم خالی میکنه که رفتم دیدم خالی شده مثانش 

اگه میگن پسره احتمالن پسره تا زایمان رشد میکنه 

رشدم نکنه بعد تولد میرین اورولوژیست درستش میکنه 

استرس نگیر بچه اذیت میشه 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
شکمت به سمت بالاست یا پایین؟ چیا بیشتر ویار میکنی؟ رنگ و رو پریده هستی؟ بیشتر اوقات حس خستگی و بی‌حا ...

میشه من‌و بگی.. فعلا ۲ ماهمه شکم ندارم. همش ترشی و شوری ویار می‌کنم. رنگم میگن بهتر شده. نه خسته نیستم خیلی. حالت تهوعم ندارم

من عوض شدم ولی ؛ تو حسین (ع) بچگیمی   
2706