2726
عنوان

هفته بیست وهفتم بارداری هستم جنسیت بچم معلوم نیست 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5095 بازدید | 128 پست

استارتر الان به فکر سقط و اینا نباش...به نظر من 

شوهرت یک چیزی می گه . این بچه الان موجود کامله. ان شا الله خدا خودش کمک می کنه بهت. راستی برای دوست من پسر بود اما آلت مردونه اش هنوز داخل بود. سه چهار ماهه بود عمل کرد بیرون اومد. شاید اینم اونجوریه در بدترین حالت. به نظرم دکتر جنین شناسی اگر تو همدان هست پیش اونم می تونی بری

دختر که داشته باشی / مادر تر می شوی/ دختر که داشته باشی/ خوشبخت تر
نه گلم نگران نباش چون سوال کردمو گفتن داروهای گیاهی تاثیر نداره‌ . اره دستگاه های سونوگرافی تهران به ...

راستش زیادی میترسم اگه بیام اونجاقطعی بشه چیکارکنم اینجاهمش خودموگول میزنم میگم حتما اشتباه میکنن توکل به خدا

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واا چطوری 

شده دیگه ازشانس بدمن بچه ژنتیکی پسره ولی اندام تناسلی مبهمه نه شبیه دختره نه پسر

2728
سونوگرافی چهاربعدی دادی؟ قشنگ تا فیها خالدون بچه رو نشون میده.  به هیچ عنوان امکان نداره   ...

نه نرفتم هنوز ولی فکرکنم لازم باشه انجام بدم هرموقع میرم اینطوری میگن شوهرم میگه سقطش کنیم اخه خوب نمیتونم ازم برنمیادتوهفت ماهگی چطوری سقطش کنم 

نه نرفتم هنوز ولی فکرکنم لازم باشه انجام بدم هرموقع میرم اینطوری میگن شوهرم میگه سقطش کنیم اخه خوب ن ...

برو گلم ،حتی خیلی  اعضاشو خیلی واضح میبینی انگار جلوچشاته بچه

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
این کاربرم مث شما بوده بچش  سالم ب دنیا اومد پسرش نگران نباش

چقدرخوب که بچش سالم دنیااومده منم امیدم به خداست که دنیااومدنی سالم باشه اخه برامنواحتمالی نمیگن تا۲۲ هفته میگفتن دخترتامیگفتم امینوسنتز پسره میگفتن پس ابهام تناسلی ولی توهفته ۲۷ بایدببخشیدالت تناسلی رونشونم دادبایه چیزی شبیه کیسه بیضه ولی گفت ازبه جهتم شبیه دختردیگه اینسری پرسیدم دختره گفت نمیشه گفت دختره بازم توبرگه ابهام زد😢

عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالله به حق همین روزهای عزیز که درسوگواری امام حسین هستیم بچت صحیح و سالم به ...

خیلی ممنون عزیزم امیدوارم خدابراهیچ مادری همچین چیزی نخواد واقعا ادم نمیتونه تصمیم درستی بگیره یه جورسردرگمی اره چیزای خوبی راجبش ننوشته 

استارتر الان به فکر سقط و اینا نباش...به نظر من  شوهرت یک چیزی می گه . این بچه الان موجود کامل ...

سخته به سقط کردن فکرکنم حالا جوابوببرم پیش دکترم ببینم چی میگه 😞

راستش زیادی میترسم اگه بیام اونجاقطعی بشه چیکارکنم اینجاهمش خودموگول میزنم میگم حتما اشتباه میکنن تو ...

ولی برامن الت  مردونشو نشونم دادنگفت کوچیکه بیضه ام نداشت فقط انگاری کیسه بیضه بوداصلا انقدرحالم بدبوددرست نفهمیدم چی میگه

برو گلم ،حتی خیلی  اعضاشو خیلی واضح میبینی انگار جلوچشاته بچه

ضررنداره اخه من خوندم تونت ممکنه مایع امنیوتیک بجوشه وباعث سوختگی بچه بشه 

مرسی ازهمگیتون بچه هاباهام همدردی کردین فقط برام دعاکنین به خیر بگذره🙏

چقدرخوب که بچش سالم دنیااومده منم امیدم به خداست که دنیااومدنی سالم باشه اخه برامنواحتمالی نمیگن تا۲ ...

عزیزم ایشالا ک سالمه بچت خبرشو ب ما هم بده 💙

دیروز به یاد تو و آن عشق دل  انگیزبر پیکر خود پیرهن سبز نمودمدر آینه  بر صورت  خود خیره شدم بازبند از سر گیسویم  آهسته گشودمعطر آوردم بر سر و بر سینهفشاندم چشمانم  را ناز کنان سرمه  کشاندمافشان  کردم زلفم را بر سر شانهدر کنج  لبم خالی آهسته  نشاندمگفتم  به خود آنگاه صد افسوس که  او نیستتا مات  شود زین  همه افسونگری  و نازچون پیرهن  سبز  ببیند به تن منبا خنده بگوید که چه زیبا شده ای  باز🩵
2706