2726

بچه ها من خودم شک دارم بش چون رمز گذاشته رو چتای مخفی واتسش میخام اینکارو کنم قبلا یکی یادم داده بود اگ رمز گوشیشو دارین برین تو واتساپش وقتی خونس خوابه خلاصه عکس میزارم باید رو گوشی خودتون این گزینه رو بزنین رو واتساپ خودتون .بعد برین رو تو واتساپ شوهرتون و بغل عکس پروفایل یه علامت کد اسکن هس بزنیدش بعد پیوند دادن دستگاهو بزنین چ گوشیتونو دوربینشو بگیرین رو کد شوهرتون تا کامل تو کادر قرار بگیره و بعد قبولو بزنین و تمام واتساپش میاد رو واتساپ خودتو و اصلا متوجه نمیشه شما توشین فقط پیاماشو قبل خودش باز نکنین 

من قبلا لا واتساب وب هک کردم الان نمیدونم چرا نمیشه هرکار میکنم

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب با خود واتساپ خودت انجام بده نمیش؟

ن نمیشه 

گوشیش قدیمیه شاید ازونه؟

دوماه پیش کردم شد ها الان نمیشه

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔

ایول

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  

میفهمه بدتر میشه ها بیخیال، ادمی که بخواد خیانت کنه راه خودشو پیدا میکنه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706