2733
2734
عنوان

ی نذری برای 200 نفر چن ملیون خرجشه

669 بازدید | 64 پست

مرغ باشه 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما برنج و مرغ نپخته دادیم برا هر نفر یه کیلو برنج و یه ران مرغ ۲۰۰ تا شد ۷ ملیون

یک کیلو زیاده خدایی هر کیلو برنج برا 6 نفره 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

چ غذایی??

دوستم فردا قیمه داره

دو کیسه برنج و گوشتش رو قیمت نمیدونم

ولی دیروز رفتیم خرید بقیه مخلفات(لپه و لیمو وآلو...) و یکبار مصرف و زرشک و زعفرونش فقط نزدیک دو تومن شد

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2738
چهار پنج  تومن اگ خودتون بپزین چه خبره ۱۲ تومن؟؟؟

خودمم تعجب کردم فکز میکنم تا حالا درست نکردن 

یک کیلو زیاده خدایی هر کیلو برنج برا 6 نفره 

درسته ما برا هر خانواده یکی دادیم نه این که به هرکس یدونه بدیم ما اون هایی که میدونستیم نیاز دارن بهشون دادیم برا هر خانواده یه کیلو برنج با مرغ 

نه بابا ما یه یه قیمه دادیم هفتاد نفر دوتومن دراومد

خوب دیگه 200 نفر حدود 6 ملیون میفته 

سلام دوست عزیزم نذرتون قبول باشه حتما باید غذا باشه 

میتونی با مبلغش زندانی ازاد کنی ...جهاز بخری ...لوازم اتاق عمل بخری 

ببخشید گفتم اخه غذا رو دارا میخوره ب ندار نمیرسه که نذرت قبول

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2706