2737
2734

چند وقت پیش عروسی داداشم بود توی عروسی میکاپ و لباس من هم توی چشم بود هم واقعا عالی بود، 

اخر مراسم اقوام نزدیک اومدن توی زنونه که با عروس داماد عکس بگیرن، اخر مراسم خواهره زن داداشم گفت چقد پسر عموم تورو نگاه میکنه از اول که اومده چشمش دنبال توعه ولی من توجه نکردم، 

دیروز زن داداشم بهم پیام داد پسر عموم توی عروسی ما یکیو پسندیده و قراره بعد محرم برن خاستگاری و زن عموش از زنداداشم پرسیده خواهرشوهرت(یعنی من) چند سالشه و این چیزا

زن داداشم هرچقدم ازشون پرسید که قراره خاستگاری کی برین زن عموش گفت دختر خوب و خونواده داریه و بعدا میگیم کیه الان نه

اینم بگم این پسری که میگم خودش از اون ادماییه که دوست دختر داره و فلان، حتی دوست دختراش از من خیلی خوشگلترن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا  چرا  معما  درست  میکنه  این زن  عمو  خانم ؟ سراغ  تر رو میگیره  بعد  نمیگه  میخوان  برن  خواستگاری  کی ؟؟؟  تو پسر  عموی  زن  داداشتو  از  کجا  میشناسی  که  دوست  دختراشم  دیدی ؟  ای  بابا 

2731
2738
وا  چرا  معما  درست  میکنه  این زن  عمو  خانم ؟ سراغ  تر رو ...

گفته خود دختره هم راضیه ولی من درجریان نیستم. 

چون با زن داداشم خیلی صمیمیم امار کل فامیلاشونو دارم