2703
2553
عنوان

نامزد عوضیم میگه تو با عشق و عاشقیت منو بدبخت کردی+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 285599 بازدید | 692 پست
عزیزم...مردها چشونه امشب؟

والا من با این تناقضی که تو خوشبختیای اینستا و بدبختیای نی نی سایت می بینم دارم دچار اختلال دو قطبی میشم انگار کل بدبختای دنیا ریختن تو این سایت عجیب ترین و نادر ترین مشکلات اینجاست

۲۰ بار ترکیده نی نی یار جون عزیزت منو ولکن             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وقتی اولین بار بهش پیشنهاد دادی 

واکنشش چی‌بود؟

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:

اوه چه بد حرف زده ها 

چرا ؟؟؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2714
وقتی اولین بار بهش پیشنهاد دادی  واکنشش چی‌بود؟

گفت من بیکارم و هیچی ندارم خوشبختت کنم..بیا مثل اجیم باش باهام..همش میومد منو میبرد بیرون،دیر پیام میدادم میگفت چرا پیام نمیدی..

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
بخاطر همینه دور برداشته

این نگاه منطقی نیست 

الان خانوم ها و آقایون متاهل رابطه جنسی دارن 

این باعث میشه یکی دور برداره ؟ 

ربطی به رابطه نداره

بخشی از ازدواج همین هست خب 

ایشون هم همسر اون آقا هست 

حالا عقد یا عروسی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

اگر عقد نیستی تمومش کن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706