2733
2739

نامزد سابقم کلا مردیه به هیچی اعتقاد نداره که بگم بخاطر حس انسان دوستانه ای چیزی رفته کارت گرفته

نه اعتقادی داره نه کارهای انسان دوستانه براش معنی داره

الان رفته کارت اهدا عضو گرفته استوری کرده

معنیش چیه؟

احساس میکنم با عشق جدیدش از این کارای خوب میکنن مثلا😐

نگید چرا چکش میکنی چون من از بچگی عاشقش بودم و تازه جدا شدیم😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نامزد منم داره معنی خاصیم نداره بنظرم 😐

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2738

معنی خاصی نداره.کار قشنگیه که خیلی ها انجامش میدن.

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
یه کارته دیگه هرکی میتونه بگیره هیچ مدرک قانونی هم حساب نمیشه  منم داشتم گم کردم 😂

اسم داخل سایت اهدا ثبت میشه چه کارت داشته باشی چه نه و این نشون میده خودت راضی هستی که در رضایت خانواده بسیار مفید و خوبه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اسم داخل سایت اهدا ثبت میشه چه کارت داشته باشی چه نه و این نشون میده خودت راضی هستی که در رضایت خانو ...

به هر حال تصمیم گیرنده اعضای خودت هم نخواهی بود 

این است زندگی

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
به هر حال تصمیم گیرنده اعضای خودت هم نخواهی بود  این است زندگی

بله اما خیلیا راضی شدن تو اون مرحله مخصوصا وقتی که فهمیدن خود طرف هم راضیه و اسمش ثبت کرده

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
همین اذیتم میکنه😣

اذیت شدن نداره خب ادما هم خودشون هم دلشون حق انتخاب دارن😐🤌

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
2706