2410
2553

بچه ها چرا میگن زمان پریودی مسجد و حرم نرید؟

من خوندم از این در وارد شدی از اون در بیای بیرون یعنی نمونی 

چه ربطی داره خدا خودش جنس زنو اینجوری خلق کرده ادم حواسش هست دیگه جایی رو کثیف نکنه 

من که تو این مدت همه جاهم میرم قبلش میرم حموم غسلم میکنم 😁 یا میگن بیشتر از هفت ایه ثواب نداره و فلان 

همه چله هامم خودم میگیرم حاجتمم براورده میشه تاوقتی ادم زنده است چرا نایب بگیره

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
توی خونه عزاداری کن خدا همه جا هست

اینقدری که من  تو خونه خودم راحتم برای عزاداری حد نداره  با خدا حرف بزنم گریه کنم دور از قضاوت های مردم راحت خلوت میکنی با خدا

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
چرا این احکامو فقط مردا صادر کردن؟

چرا همه چی رو شما جنسیتی میکنید؟؟؟؟؟؟؟ 

چون مردا گفتن درست نیست؟ 

همین مرد همین عالم صیغه محرمت شما و همسرتون رو خوندن(اگر مجردید مادرتون با پدرتون) 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
بچه ها چرا میگن زمان پریودی مسجد و حرم نرید؟ من خوندم از این در وارد شدی از اون در بیای بیرون یعنی ...

داری کار حرام انجام میدی، مسجد رفتن مستحبه و رفتن در حال پریود حرامه...

احکام رو دین تعیین کرده مگه دست خودمونه😑

داری کار حرام انجام میدی، مسجد رفتن مستحبه و رفتن در حال پریود حرامه... احکام رو دین تعیین کرده مگه ...

حرامه 😑 و من حرام کارم 😐 روند طبیعی بدن من چرا باید باعث بشه من کاری رو که دوست دارم رو انجام ندم ؟ چرا اینقدر تو سر زن میزنید ؟

من قبول ندارم حالا هرکی تعیین کرده دینمو با عقلم انتخاب کردم نکه هرکی هرچی گفت امرا طاعتا کنم، اگه بخوام به این فک کنم یک هفته نجسم، حرام عبادتم و رفتنم به مکانهای مذهبی و چمدونم عرقمم نجس حساب میشه (یه نفر میگفت عرق هنگام پریود و جنابت نجس!!!!حتی آبی که از روی بدن هنگام غسل ریخته میشه هم نجس !!!!خدایی خزعبلات رو از کجا میارن بعضیا! چرا باعث دورشدن ادما از عبادت و خدا میشید؟؟اگه خدا با جنابت و پریودی و... مشکل داشت تو بدن ما قرار نمیداد) اگه این حرفا درسته پس ترجیح میدم کلا ببوسمش بزارم کنار تا من نجس و حرام کار سمت خدا نرم والا 

2714
حرامه 😑 و من حرام کارم 😐 روند طبیعی بدن من چرا باید باعث بشه من کاری رو که دوست دارم رو انجام ندم ...

این چه حرفیه آخه؟!!!!!

کی گفته نجسی؟ کی گفته عرقت نجسه؟ کی گفته آب بریزه جنس میشی؟! کی گفته عبادت نباید کنی؟!کی گفته رفتن به اماکن مذهبی حرامه؟!فقط قسمتی که صیغه ی مسجد خونده شده و ضریح هست نباید رفت...

هیچکدوم ازینا نیست، حتی مستحبه وقت اذان وضو بگیری و بشینی عبادت کنی، حتی میگن ثوابش از حالتای عادی که نماز میخونی هم بیشتره و عبادت مقبول برات نوشته میشه...

اتفاقا اسلام یعنی من تسلیمم هر چی خدا گفته رو انجام بدم، خدا گفته لا اکراه فی الدین، یعنی میتونی هر دینی رو انتخاب کنی ولی وقتی انتخاب کردی نباید گزینشی عمل کنی، کی گفته عقل ما همه چیزو میفهمه؟! اگه اینطوره برای خیلی چیزا دلیلی نداریم ولی چون اسلام رو انتخاب کردیم انجامش میدیم، مثلا چرا بعد از غسل وضو بگیریم؟! چرا غسل کنیم اصن میتونیم دوش بگیریم، چرا توی نماز جماعت حمد و سوره رو نخونیم و بقیه چیزا رو بخونیم؟ چرا برای وضو اول دست راست رو بکشیم بعد چپ؟؟الان اینا و خیلی چیزای دیگه رو بر اساس عقل بدست آوردین؟!

در ضمن این چیزا معنیش توسری خور بودن زن نیست، اتفاقا اسلام یه سری عقاید جاهلی رو ازین موضوع برداشته...

پس مردا هم بگن خدا واسه خودش گفته عقل ما میگه نفقه به زن تعلق نمیگیره، مهریه کشکه، غسل جنابت لازم نیست مگه تقضیر ما بوده توی خواب این اتفاق افتاده و خیلی چیزای دیگه...

لطفا منطقی باشیم و در حرفایی که میزنیم یه مقدار تامل کنیم...

بله مسجد در این ایام نمیشه رفت.
برای دونستن دقیقش
من مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی رو به شما معرفی میکنم.
برای پرسیدن سؤالات دینی و شرعی و احکام به یکی از این روشها عمل کنین.
شماره پیامک که البته با استفاده از این گزینه فقط سؤالات احکام رو میتونین بپرسین.
30009640
شماره تماس که فکر میکنم با تلفن ثابت رایگان باشه به نظرم از مخابرات یا از مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بپرسین که مطمئن بشین درباره رایگان بودنش.
09640
با استفاده از شماره تماس 09640، علاوه بر سؤالات احکام، میتونین سؤالات اعتقادی، قرآن و حدیث، تاریخ اسلام و.... رو هم بپرسین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.