2737
2734
عنوان

هرکس میخاد به نیتش بخونم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 262 پست
سلام عزیزم امروز سورا انفال به نیت حاجت روایی شما خونده شد انشالله ب خواسته قلبیتون برسین

ممنونم

انشاالله حاجت روا بشی

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
عزیزم لطفا به اسم من میترا و خانواده  هر سوره ای که خودتون دوست داشتید بخونید  ان شاالله ...

عزیزم سوره ی توبه امروز به نیت شما و حاجت رواییتون خونده شد انشالله ب خواسته ی قلبیتون برسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم امروز ب نیت حاجت رواییت سوره مائده خونده شد انشالله حاجت روا شی و اوضعت همونی بشه که میخوای

ممنونم عزیزدلم😍😍 چقد خوشحال شدم پستت رو دیدم🥺

ببخشید از اون‌روز نیومدم سایت نشد تشکر کنم

خدا انشاءالله چندین برابر مهربونیت رو به خودت برگردونه خوش قلب🫂💙

به نیتت حدیث کساء میخونم انشاءالله حضرت زهرا(س) واسطه شن برای برآورده شدن حاجت هات

ممنونم عزیزدلم😍😍 چقد خوشحال شدم پستت رو دیدم🥺 ببخشید از اون‌روز نیومدم سایت نشد تشکر کنم خدا ان ...

فدتشم عزیزم نیازی به تشکر و جبران نیس انشالله خدا حاجت همه مون رو بده و به خواسته قلبیمون برسیم🫂♥️مرسی از دل مهربونت امیدوارم خدا به دلت نگاه کنه و حاجت هردومونو بده مرسی ازت که برام وقت گذاشتی 🥺♥️

2738
فدات بشم چه مهربونی. ریحانه ام دعا کن خدا بهم بچه بده و دامنمو سبز کنه

عزیزم امروز به نیت بارداریتون سوره رعد و ابراهیمو خوندم انشالله هرچه زودتر دامنتون سبز شه و به خواسته دلتون برسین♥️🫂

عزیزم امروز به نیت بارداریتون سوره رعد و ابراهیمو خوندم انشالله هرچه زودتر دامنتون سبز شه و به خواست ...

الهی فدات شم الهی دورت بگردم چقدر مهربونی دلم لرزید الهی از خدا هرچی می خوای بهت بده ممنونم ازت عزیز دلم

2706