2726
عنوان

هرکس میخاد به نیتش بخونم بیاد

1090 بازدید | 262 پست

دوستان  من دارم ختم قران میکنم میخام ب نیت دیگران بخونم هر سوره رو هرکسی ک میخاد اسمشو بگو تا هر سوره رو ب نیت اون و مشکلاتش بخونم

برای شفام بخون 

و برای ازدواج و خوشبختی خواهرم .

سمیرا هستم .

هر سوره خودت خواستی . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

هر سوره ای خودت خواستی بخون به نیتم انشالله حاجت روا باشید 💖

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای خوشبختی و عاقبت بخیری و سلامتی بچه هام سوره فتح رو بخون ممنونم ازت 

منم برات از ته دل دعا کردم 

حاجت روا ان شاالله 

اگر حاجت یا مشکلی دارین بگین اگر لایق باشم براتون از ته دل صلوات می فرستم و دعا می کنم ..التماس دعا .. بیا کز غیر تو بیزارم یابن الحسن 🤲🏻❤
امروز برای شما میخونم♥️

ممنونم .‌خدا حاجت دلت رو بده .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اسمتون چیه؟فردا برای شما میخونم♥️

سمیه 

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

سلام التماس دعا دارم باردارم  هفته ۱۶ هستم برام دعا کن بسلامتی بدون مشکل بچمو بغل بگیرم این دردهای زیر شکمم و پهلوم خوببشه نیاز به دکتر نباشه سرکلاژ نشم بچم سالم باشه و از مستاجری راحت بشم بچم دنیا اومد تو خونه خودمون باشیم از اجاره نشینی راحت بشیم

2706