2726
عنوان

بنظرتون خوب شده یا گند زدم؟ 🫤 •عکس

19054 بازدید | 132 پست

این قلک رو خیلی وقت بود خریده بودم بعد دوس نداشتم همینطوری باشه 

ازاین جهت روش نقاشی کشیدم بنظرتون خوب شده؟🫤

اینم بگم هیچ تجربه ی نقاشی روی سفال یا حتی دفترنقاشی ندارم🤣

فقط ازاین مدل طرح ها خوشم میاد

پیج من در اینستاگرام : pinkpen_gallery@ ☘️😍 از رویاهام اینه پری دریایی شم🧜🏻‍♀️😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بایذ طرحا رو تصو کنیم؟ 

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      

قشنگه

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
از سه وجه روش نقاشی کشیدم این یکیشه

اوخییییییی قشنگیه😍

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
2706