2733
2734
عنوان

شوهرم باعث شده بهش دروغ بگم😕

848 بازدید | 26 پست

هر تعطیلی میشه میگه بریم شهرستان پیش پدر و مادرم

دانشگاه ما هم هفته بعد رو کلا تعطیل کرده ولی بهش نگفتم

بهش گفتم شنبه و سه شنبه کلاس دارم و باید برم دانشگاه وگرنه از سه شنبه هفته قبل میگفت بریم تاااا جمعه این هفته

یکمم عذاب وجدان گرفتم الان که چرا دروغ گفتم.آیا کار غلطی بود؟ حوصله بحث کردن باهاشو نداشتم که همش بگه بریم منم بگم نمیام

وقتی میرم شهرستان فقط باید بمونم تو آشپزخونه و کارارو انجام بدم خیلی خسته کنندست برام اصلا زمان نمیگذره اونجا😑

الانم نه اینکه نریم، امروز میریم ۲ شنبه بعدازظهر برمیگردیم

بنظرم بهترین کارو کردی وقتی درک نمیکنه

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

عب نداره خوب کاری کردی.حداقل جای دیگه مسافرت میرفتین؟؟؟

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی اوضاع اینطوریه

خیلیم کار خوبی کردی

فقط مجبوری بری دانشگاه 😂

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2731
واقعنم هیچ درکی نداره فکر میکنه چون به اون خوش میگذره منم همینطورم... کلا شهرستان میره منم فراموش م ...

میدونم چی میگی  کار خوبی کردی من جات باشم همین کارو میکنم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2738
واقعنم هیچ درکی نداره فکر میکنه چون به اون خوش میگذره منم همینطورم... کلا شهرستان میره منم فراموش م ...

شوهر منم همینه ننه باباشو میبینه اخلاقش به کل عوض میشه . و میشه یه ادم رو اعصاب . فقط بخاطر این کاراش هست خودم نزاشتم انتقالی بگیره بریم شهر خودمون و این دوری رو تحمل کردم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
عب نداره خوب کاری کردی.حداقل جای دیگه مسافرت میرفتین؟؟؟

اصلا حوصله بحث کردنشو نداشتم خونمون بمونم بهتره🤧

خانواده اونم جوریه که میگن هرررر چی تعطیلی شد باید بیاین پیش ما یا بقیه برادراش میگن ما هرررر جا رفتیم شما هم بیاین یه بار میخواستیم بریم یه جا اینا گفتن با ما بیاین فلان جا اونجا هم ما تازه رفته بودیم ولی شوهرم باز گفت بریم  آخرش دعواپون شد نشستیم خونه اون داداش خودش بعد از اون ۳ تا مسافرت دیگه رفته ولی ما نرفتیم فرصت مسافرت رفتنمون کمه به خاطر دانشگاه من و کار همسرم همون یه دونه رو هم خراب کرد داداشش

شوهر منم همینه ننه باباشو میبینه اخلاقش به کل عوض میشه . و میشه یه ادم رو اعصاب . فقط بخاطر این کارا ...

شوهرا همه همینن

شوهر منم کلی ادعا داره ولی اونم تهش همینه

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
شوهر منم همینه ننه باباشو میبینه اخلاقش به کل عوض میشه . و میشه یه ادم رو اعصاب . فقط بخاطر این کارا ...

آره بابا دوری خیلی بهتره

منم تهرانم خانواده همسرم کرج همینجوریش میان خونمون دو روز میمونن

مامانم میگه خوبه کرج نرفتی کلا پلاس میشدن خونه شما

منم دست تنهام غذاهارو هنوز خیلی حرفه‌ای بلد نیستم همش میترسم خراب بشن چقدررررم خسته میشدم چون همسرم خانوادشو میبینه دیگه به من کمک نمیکنه الانم سر همین قهرم باهاش

شوهرا همه همینن شوهر منم کلی ادعا داره ولی اونم تهش همینه

شوهر منم همش میگه من خیلی مستقلم و دهن بین نیستم فلان ولی به وقتش یه مسافرت دو روزه رو نمیتونیم خودمون تصمیم گیری کنیم و بریم منتظره ببینه داداشش چه برنامه‌ای براش میریزه

2706