2410
2553

ببخشین خانما امروز تعطیل نشد؟

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 

ما لباس فرم داریم من کوهان بلند بود میبافتم از پشت از مقنعه میزد بیرون معاونمون گفت ی جوری جمع کن از پشت نزنه بیرونه یا ی بار همکارن جوراب رنگ پا پوشیده بود بهش گفت عوض کن تذکر میدن‌ ما هم سریع انجام میدیم ولی بدون تذکر اخراج کنن نه پیش نیومده...

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم هایی ک داخل بیمارستان ها مراکز  بهداشتی کار میکنن  باید ناخن کوتاه داشته باشن یک چها ...

بعله ما مادر درمانیم کاشت داشتم ریمو کردم

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
ببخشین خانما امروز تعطیل نشد؟

چرا باید تعطیل بشه.؟؟

همینجوری بعضیا  ر........ن باکار کردنشون.۷ میرن یک ظهر تعطیل میشن.روزای دیگم که بیستو چهارساعته مرخصین هروقت هرجا بری با فلانی کار داشته باشی یا نیست کلا مرخصیه یا باید چند ساعت منتظر طرف باشی. خدا نکنه تو هفته دوروز تعطیل باشه اینا اون ۴ روز دیگشم ول میکنن میرن. حالا بااین اوصاف بین التعطیلم بکنن؟؟ ایناهمینجوری دائم التعطیلن.فقط جا گرفتن الکی

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
2720