2726
سرکاربود بعد عقد اومد بیرون به هوای کاربهترخیلی غلط انداز بود همه چی اوایل خوب پیش رفت اما بعد یه مد ...

الانم دیر نشده خودتو ازین منجلاب دربیار گلم

شده ذره ذره پول جمع کن از کسی کمک بخواه ولی خودتو نجات بده 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من از خواستم نمیتونم بگذرم همش توی ذهنم رژه میرن

خواسته های کوچیکم رو خب سریع فراهم میکنم اما خواسته های بزرگتر رو با سرعت کمتر شاید چندین سال بکشه ولی نمیتونم ازشو‌بگذرم

2728
نه ندیدم گلم خانواده خودش کاری نمیکنن؟  نمیتونی شکایت کنی نفقه بخای؟؟

اصلا اعجوبه ن فقط آبروریزی میکنن خانوادش بمیرن هم سراغ همو نمیگیرن خانواده یه مشکل و بهشون بگو صدتا مشکل میشه

اصلا اعجوبه ن فقط آبروریزی میکنن خانواده بمیرن هم سراغ همو نمیگیرن خانواده یه مشکل و بهشون بگو صدتا ...

ای خدا

برات دعا میکنم ان شاء الله حل بشه فقط ناامید نشو تلاشتو بکن 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
ب حرف نیس به عمل ه

من ببار از خونه فرار کردم رفتم پیشش منو گرفتن  تو بهزیستی بودم تا اومدن دنبالم ننه بابام 

اون واقعا می‌دونه من میام 

میشه لطفاً دعا کنی زودتر با شوهرم بریم زیر ی سقف؟😔🥲     دعا کردی بگو صلوات برات بفرستم🙏

استاترعزیزسعی کن اعتیادشوترک بدی اگراعتیادش ترک بشه مشکلاتت حل میشه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ای خدا برات دعا میکنم ان شاء الله حل بشه فقط ناامید نشو تلاشتو بکن 

بنظرم شما هم دراین سن و سال استاترباشیدباتوجه به پست ها تون 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بنظرم شما هم دراین سن و سال استاترباشیدباتوجه به پست ها تون 

نه من با شوهرم چون ازدوتا فرهنگ‌متفاوتیم ما اصلا تو خانواده مون مشکل اعتیاد نداشتیم هیچ وقت نتونستم باهاش کنار بیام همیشه سعی کردم جو آروم کنم که سمتش نره همین خودشم گفت دو سه باری دکتر رفتم اعتباری بهش نیست

2706