2703
2553
اگ ببینی اون قدر دان نیست چی؟ اگ پشیمون شدی چی ؟ یاخسته شدی چی ؟ بازم اعتراض نمیکنی؟

اگه اون قدردان نیاشه که قطعا از وسط نصفش میکنم😂همه ما گاهی خسته میشیم منم میشم ولی خب نه غر میزنم نه چیزی اونم بااینکه چیزی بهش نمیگم همیشه میگه من شرمندتم که نمیتونم یه سری از خواسته هاتو براورده کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم اگه سنتی و بدون علاقه تصمیم گرفتی با همچین میزان درآمدی باهاش ازدواج کنی اشتباه از خودت بود

اما اگه عاشقش بودی بدون هر معشوقی یه ویژگی های بد داره یه ویژگی های خوب

نباید توقع داشته باشیم آرزوهامونو یه نفر دیگه برآورده کنه وقتی از پسش بر نمیاد 

چرا خودت سر کار نمیری؟ 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
هی عزیز خبر نداری این دنیا چی به سرم آورده 

حیف اعصاب و جوانیت. فکر سلامت روحت باش.

با قوت و محکم بررسی کن ببین چجوری میشه مشکلات رو کم کرد.

من از زندگیم بگم برام زار میزنی. خیلی از اعضای سایت منو میشناسن و میدونند گیر چه آدم وحشی پست کثیفی افتادم. ولی روحیه ام عالیه الهی شکر.

خودم مواظبم که داغون نشم. آخه حیف از اعصاب و روانم نیست که یه آدم بی ارزش از بین ببرشون؟

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2456
بنظرم اگه سنتی و بدون علاقه تصمیم گرفتی با همچین میزان درآمدی باهاش ازدواج کنی اشتباه از خودت بود ا ...

عزیزم عاشق شوهرم بودم باهاش ازدواج کردم بعد خودم شروع کردم کارکردن هرچی درمیارم می‌ره پای هزینه حتی نمی‌مونه یه دکتر برم اعتیاد داره کارهم نمیکنه هزار تا در دسرم درست میکنه🥺🥺

[QUOTE=247584884]حیف اعصاب و جوانیت. فکر سلامت روحت باش. با قوت و محکم بررسی کن ببین چجوری میشه مشکلات رو کم کرد. م ...[/QUOT بخدا شرایطم خیلی سخته خیلی قوی بودم کار دست خودم ندادم شوهرم اعتیاد داره بیکاره حرفاشم اندازه دهنش نیست توهین می‌کنه روانی شدم بخدا بهم میگفت توهم میزنی به روانپزشک نیاز داری منم  زدم به سیم آخر اومدم خونه مامانم

عزیزم عاشق شوهرم بودم باهاش ازدواج کردم بعد خودم شروع کردم کارکردن هرچی درمیارم می‌ره پای هزینه حتی ...

خب پس اصلا تصمیمت عاقلانه نبوده عشقی هم که داشتی بهش عقلی نبوده چن سالگی باهم اشنا شدین؟ 

همون اول تا این چیزاشو میدیدی باید میرفتی

2714
[QUOTE=247584884]حیف اعصاب و جوانیت. فکر سلامت روحت باش. با قوت و محکم بررسی کن ببین چجوری میشه مشکل ...

وای اعتیاد داره که دیگه واویلاست‌. بقیه اش رو میشه یه کاری مرد ولی اعتیاد باید خودش بخواد.

خدا الهی کمکت کنه بتونی بهترین و عاقلانه ترین تصمیم رو بگیری. و آرامش قرین لحظه لحظه زندگیت باشه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
آره دقیقا ۲۱سالم بود آشناشدیم 

سنت خیلی هم کم نبوده نمیدونم چی بگم واقعا

اما با یه شوهربیکار چجوری زندگی میکنی اگه دوستت داشت برای خوشحالیت و زیاد شدن رضایتت تلاش میکرد 

خانوادت چجوری راضی شدن؟؟ بیکاری یه طرف اعتیاد یه طرف توهین خودش یه طرف

با این آدم فقط پیر میشی

وای اعتیاد داره که دیگه واویلاست‌. بقیه اش رو میشه یه کاری مرد ولی اعتیاد باید خودش بخواد. خدا الهی ...

بخدا من فک میکنم صدساله شدم چقدر زجر بکشم خداهم انگار نمی‌بینه من چیکارکنم

سنت خیلی هم کم نبوده نمیدونم چی بگم واقعا اما با یه شوهربیکار چجوری زندگی میکنی اگه دوستت داشت برای ...

سرکاربود بعد عقد اومد بیرون به هوای کاربهترخیلی غلط انداز بود همه چی اوایل خوب پیش رفت اما بعد یه مدت کمی بعد عروسی خودشو نشون داد

2706