2410
2553

دلمو شکسته،هرچقدر بهش محبت میکنم هیچ جوابی نمیده،اصلا اینطوری نبود ها،الان تقریبا ۴ ماهه اینطوری شده،هرچی کلامی بهش مجبت میکنم جوابمو نمیده یا اصلااا تو طول روز بهم زنگ نمیزنه و پیام نمیده،منم پیام میدم سرد جواب میده،هرچقدر میرم سمتش دورتر میشه،ببخشید ولی بعضی روزا که نیازش بهش فشار میاره بهم زنگ میزنه و مجبورم میکنه برم خونشون و بعدشم‌ که کارش تموم شد گف از الان دیگ باهم قهریم!چه کنم‌که اون بیاد سمتم؟؟

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

نامزد دقیقا یعنی کی؟ 

عقدین؟ 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

لطفا گزارش نزنید..پریروز اومد به زور منو برد خونشون،کارش ‌که تموم شد گفت از اگروز دوباره قهریم باهم،واقعا بعضی خانوما چیکار میکنن شوهرشون انقدر دوسشون داره با اینکه شاید خیلی ام خوشگل نباشن

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2714

ببخشیداولی نامزدت مشکل داره .مگه شماببخشیددخترخیابونی هستی که اینطوررفتارمیکنه .یکم هم تقصیرازخودته که اجازه رابطه دادی

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

اسی این خیلییی خوبه نیازشو فقط به خودت میگه حتی تو قهر. 

مثبت نگاه کن بهش.

سعی کن با مشاوره یا تغییر رفتار رابطتونو درستش کنی عزیزم.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
لطفا گزارش نزنید..پریروز اومد به زور منو برد خونشون،کارش ‌که تموم شد گفت از اگروز دوباره قهریم باهم، ...

اونا خودشونو دست بالا میگیرن که شوهره بیفته دنبالشون

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706