2726
عنوان

ویار به شوهر در بارداری،لطفا بیاین

2107 بازدید | 52 پست

خانما هفته نه بارداریم،شدیدا از شوهرم بدم میاد،از اینک بیاد کنارم حالم بهم‌میخوره بخدا دست خودم نیس بهم محبت کنه عصبی میشم دوس ندارم دستشم بهم بخوره....کسی اینجور بوده؟؟؟

بله من اينجور بودم کل نه ماه

خیلی بده

اما بعضی خانم ها اينجا گفتن کم کم درست شدن

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ گناهی کرده بیچاره😐💔🤐

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2728

اوه چ بد

چ اتفاقی میوفته ک آدم اینجوری میشه

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀

ان شاءالله تا پایان سه ماه ادل درست میشی.خواهرم اینجوری بود وقتی میومد این میرفت تو اتاق تا اون بره حموم و کل لباساشو عوض کنه

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

عزیزم منم رفتم تو6ماه... تاسه ماهگی اینطوری بودم. اوجش دوماهگی بود.... ماسک میزدم.... محبت میکرد ومیکنه گریه میکردم ولی غرنمیزدم.. یه باربهش گفتم ازهمه چی بدم میاد.... ازبوها و..... قانع شد ولی ازمحبتش کم نشدونشده

2706