2726
عنوان

جان جدتون یه لحظه بیاین 😐😭🤧

1140 بازدید | 16 پست

خانمااا راهی واسه پاک کردن تتوی بدن هست بغیر از لیزر؟ 

اصلا نمیخوام بدنمو لیزر کنم آخه پوستو زشت میکنه

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
همونی نبودی که رویه ترقوه تتو زده بود خراب کرده بود

نه اون نیستم 

روی سینم زدم یه سال پیش ولی دوسش ندارم اصلا

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اون نیستم  روی سینم زدم یه سال پیش ولی دوسش ندارم اصلا

راهی جز لیزر نداری

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
2728
ی لیزر جدید هست جاش نمیمونه اینستا داری؟ 

نه گلم

بستگی به سایزش داره ولی اگر تتو کارش حرفه ای باشه اتفاقن خیلیم خوب میشه

آهان مرسی💋

معنی امضات چیه؟ حس بدی داره

چیز خاصی نیس 🤷🏻‍♀️

چیز خاصی نیس 🤷🏻‍♀️

بد نبود جرقه ای شد برا تحقیق، حیف نیس شمایی که روح لطیفی دارین هنرمندین امضاتون برگزیده ای از یع اهنگ وشعری کفرامیز باشه، حسم قویه همون لحظه احساس بدی گرفتم فکر کردم مال سخنان شیطان پرستاس. امیدوارم توصیه مو خواهرانه بپذیرید حلال کنید ودرپناه خدا شاد وسالم باشین

🌼اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 🌷
بد نبود جرقه ای شد برا تحقیق، حیف نیس شمایی که روح لطیفی دارین هنرمندین امضاتون برگزیده ای از یع اهن ...

ممنون عزیزم همچنین 

@نی_نی_یار_شب  

سلام خسته نباشید میشه لطف کنید بگید کاربر @فرشته_ی_شهریوری‍ چرا تعلیق شدن؟ 

2706