2737
2734
عنوان

پسرعموم هرچی از دهنش درمیاد بهم میگه عوضی+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 306485 بازدید | 404 پست
مگه فامیلو واسه بلاک کردن اختراع نکردن؟🥺

نه بلاکو واسه فامیل اختراع کردن  

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بگو هر غلطی بکنم به تو ربطی ندارن سرتو بکن تو کو...ن خودت 

خوب نیست انقد سرت تو کو..ن بقیه باشه و انقد فشاری باشی بچسب به زندگیت فکر کردی با این کارات جواب مثبت میدم نه بدبخت با این کار بیشتر از چشمم میفتی یا مثلا بگو مرتیکه دوزاری مگه تو قراره تو قبر من بخوابی که انقد نگرانی من چه خودکشی کنم به تو ربطی نداره نگران خودت باش که انقدم تو کار دیگران دخالت نکن چون بلاک میکنم میری دوباره پیش بابات گریه می‌کنی بیاد با من دعوا کنه از بلاک درت بیارم چون خودت که جنم و عرضه(درسته دیگه😂😂) نداری

هاهاها احساس میکنم زیاد روی کردم؟ نه دا فشار چیه دارم میرقصم مرتیکه مفنگی انقد حرصم گرفت😂😑

معنای۷ سال رو‌کی خوب می‌فهمه؟دانشجو های پزشکی.معنای۴ سال رو کی خوب می‌فهمه؟بچه های کار شناسی.معنای ۲ سال رو کی خوب می‌فهمه؟ سرباز ها.معنای ۱ سال رو کی خوب می‌فهمه؟پشت کنکوری ها.معنای ۹ ماه رو کی خوب می‌فهمه؟بانوان باردار.معنای ۱ ماه رو کی خوب می‌فهمه؟ کسایی که ۳۰ روز ماه مبارک رمضان رو روزه گرفتند.معنای ۱ هفته رو کی خوب می‌فهمه؟ سر دبیرهای مجلات هفتگی.معنای ۱ روز رو کی می‌فهمه؟ کارگران روز مزد.معنای ۱ ساعت رو کی می‌فهمه؟ عاشق منتظر.معنای ۱ دقیقه رو کی خوب می‌فهمه؟اونایی که از پرواز جا موندند.معنای ۱ ثانیه رو کی خوب می‌فهمه؟ اونایی که در تصادف جون سالم به در بردند.معنای ۱ دهم ثانیه رو کی می‌فهمه؟ اونایی ک تو المپیک مقام دوم رو به دست اوردند.فقط خواستم بگم قدرت لحظه لحظه های زندگیتون رو بدونید و ازشون استفاده کنید، خیلی زود تموم میشه.شاید فرصتی که الان داری، لحظاتی دیگه فقط برات رویا باشه. اکانت تعلق به چند کاربره لطفا اشتباه نکنید با تچکر فراوان از شما بزرگواران
2731

کلا چرا آدم باید با همچین آدم سمی هم کلام باشه 

دختر ۱۷ ساله تمام فکرش مسموم بشه چه حرفایی بشنوه 

من جای مادرت بودم طرف جر میدادم نه که بشینم نگاه کنم روان دختر نوجوانم بهم بریزه 

به فکر سلامت روحت باش شاید این حرف ها به نظر مسخره بیان ولی لطمه میزنه بهت 

کلا تمام ارتباط با این فرد قطع کن 

بچه ها بلاک کردم رفته بود به همه گفته بود که منو بلاک کرده عمومم دعوام کرد منم ترسیدم🥲😞

وا عموت باید بگه چه معنی داره دو تا نامحرم شماره همو داشته باشند واقعا که پدر و مادرا دارن به کجاها میرن

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.
2738
عزیزم وقتی چیزی نمیدونید قضاوت نکنید اولا من هیچ آتویی خداروشکر ندارم دسش دوما همه اینارو میدونن و ...

اسی باز خدا رو شکر کن اونقدر پشتتشه به زور شوهرت نداد به این

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.

تاکی ما حرص بخوریم برای فامیلای بقیه😒😒😒😒🥴😒

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706