2410
2553

وقتی که میگرن عصبی شدید میادسراغتون کسی بوده اینجوری شه

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه ها امکان فشارمغزی و عصبی زیاده من خودم داشتم بخاطر همین میگم منم سردرد های شدید تاری دید و بی حس ...

بی حسی کدوم قسمت بدن 

خطرناکه فشار مغزی؟

2714

من اینطورم 

البته تاری دید نمیشه گفت انگار جرقه هست مثلا زمانی که ادم به لامپ نگاه میکنه من اینجوری میشم چشام یه قسمتو میبینه یه قسمتو نه

درد هم یه طرف پیشونیمو تو چشمم هست

بولگاری ahw هستم🌸ففرج عنّا بحقهم فرجاًعاجلاً قریبا🌹
بی حسی دست داشتم آره خطرناکه اگه زود زود سردرد دارید بهتره برید دنبال درمان تا شدیدتر نشده من جراحی ...

ممنونم 

تشخیصش چحوریه باچی تشخیص داده میشه 

شماهم بعد فشار عصبی اینجوری شدید

من میگرن با اورا دارم نقطه های سفید نورانی میبینم

عه منم ی ماه پیش نقاط نورانی سفید توچشمم میدیدم ولی سر درد نداشتم یکی دوهفته بعدش سردردم شروع شد

ممنونم  تشخیصش چحوریه باچی تشخیص داده میشه  شماهم بعد فشار عصبی اینجوری شدید

من اعصاب زده به سرم خیلی زیاد سردرد داشتم چشام قرمز میشد دوست داشتم تو یه جای تاریک باشم کسیو نبینم بعدم که نصف چشامو از دست دادم نصف چشمم نمی بینه بعد تو تهران جراحی شدم دستگاه گذاشتند تو شرم شانت گذاری کردن گفتن فشارمغزی بالا گرفتی نباید ناراحت واسترس داشته باشی نباید خسته بشی

عه منم ی ماه پیش نقاط نورانی سفید توچشمم میدیدم ولی سر درد نداشتم یکی دوهفته بعدش سردردم شروع شد

شاید میگرن با اورا داری برو دکتر یه نوار مغز بگیر تایپ میگرن میگه مثلا من به نور خیلی حساسم جوری که تمام پرده اتاقم مشکیه 

2706