2733
2734

اگه اره با کدوم دستورش؟

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز

دستور پیتزا داره خودش ولی به نظر من خوب نمیشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با گریلش درست کن تنوری میشه  دکمه گریل حتما بزن

یعنی فقط گریلو بزنم؟

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
من همیشه تو سولاردام درست میکنم، خیلی خوب میشه، خودش منو غذایی داره میزارم رو گزینه پیتزا. ماکروفرو ...

چه خوب ولی من ندارم

2738
میشه ولی حتما زیرش باید یه سینیه گرد یا قالب خودشو داشته باشه رو اون قسمته توریه فر نباید بزاریش

اره اینو میدونم ولی هرچی نگاه میکنم نمیفهمم کدوم دستورشه

دستور پیتزا داره خودش ولی به نظر من خوب نمیشه 

خب اسم دستورو میخوام

خب اسم دستورو میخوام

خب ماکروفر ما خودش دستور پیتزا داره !

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
اره گریل بزن و بهش تایم بده  حدودا هشت دقیقه کافیه

دستت درد نکنه عزیزم

خب ماکروفر ما خودش دستور پیتزا داره !

این نداره نمیدونم چرا

2706