2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهل سال هم بگذره نصف وجود یه آدمو خواهم شناخت

آدمیزاد خیلی پیچیدگی داره و به دست آوردن قلقی که بتونه تا همیشه به کار بیاد خیلی خیلی خیلی سخته 

دست کم برای من که اینطوره

2728

تا زمانیکه طرف مقابل رو انسان بدونیم بهش اجازه خطا کردن بدیم اجازه گاهی غمگین بودن گاهی شاد بودن مستقل بودن اجازه اینو بدیم که یه حریم برای خودش داشته باشه زندگی چالش هاش کمتر میشه و طرف مقابل راحت تر خود واقعیشو نشون میده 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2738

گذر زمان گذشت و صبوری عامل خوشبختتیه و کنار اومدنه همین 

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

شوهر که نیست ....نامزدمو فهمیدم چیکارش کنم دیگه این آخری دیگه بعد یه دعوا اساسی فهمیدم 

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed
چیه قلقش

منم الان که نامزدم 

خب وقتی تو چالش قرار بگیرید یا از همه حرفایی که در طول روز باهم میزنید میشه فهمید حتی محبت یا بحث هایی که دارید وقتی باهم رو راست باشید میشه فهمید 

درستش اینه که بگیم نسبت به همسرمون شناخت کامل و کافی داریم یا چجوری کسب کنیم 

2706