2726

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیو بزن پیج فروشی.  

پست اینا رو حذف کنم؟

بعد بنظرت چقدر میتونم بفروشمش؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2728
استوری بزار بزن فروشی خرید دایرکت

راستش چون فامیل تو پیج هم هست نمیخوام استوری بزارم

بنظرت چقد میتونم بفروشم؟

راستش چون فامیل تو پیج هم هست نمیخوام استوری بزارم بنظرت چقد میتونم بفروشم؟

اگه فیک نداشته باشه فالوورات پونصد شیشصد تومن حداقل میخرن

البته بستگی به ویوتم داره

یه پیج ۱۰ کایی و یه نفر ۴۰۰ قیمت گذاشته بود

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
اگه فیک نداشته باشه فالوورات پونصد شیشصد تومن حداقل میخرن البته بستگی به ویوتم داره یه پیج ۱۰ کایی ...

اووو چقدر کم🥲

من کم کم حداقل ۳۵۰۰ برا این پیج خرج کردم

دوست داشتم حداقل پول خودم برگرده

پست اینا رو حذف کنم؟ بعد بنظرت چقدر میتونم بفروشمش؟

ن ت ب فعالیتت ادامه بده وقتی پیجو دادی دس طرف هرکاری بخواد میکنه. بستگی ب طرف دارع

رها هستم عنتر_خانم سابق هستم. بی دلیل ترکیدم. کاربر سال ۹۷:))
ن ت ب فعالیتت ادامه بده وقتی پیجو دادی دس طرف هرکاری بخواد میکنه. بستگی ب طرف دارع

اها اکی مرسی

سلام پیجتو فروختی یا نه ؟ اگر نفروختی من میخرمش

سلام چند میخریش؟