2733
2734

کسی میتونه برام حساب کنه با نرخ امروز؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

شاید۲۰تومن

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید۲۰تومن

ممنونم🙏

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2728
نفرووش میره بالا یه دوماهی صبر کن

بالا تر از اینم میره؟

الان گرمی چنده  منا قبل عید هی گفتن نخر ارزون میشه  ارزون که نشد گرونترم شد

اگه اشتباه نکنم گرمی ۱۳۵۰

من دوهفته پیش یه النگو خریدم گرون تر بود 

البته زیاد هم فرق نمیکنه  گرمی ۱۳۷۰ خریدم

2738
الان که فعلا رو مرز کاهشه ولی طلا قراره بره رو گرمی 1700 عجله نکن ضرر میکنی منم دست نگه داشتم

باشه عزیزم ممنون😘

الان گرمی چنده  منا قبل عید هی گفتن نخر ارزون میشه  ارزون که نشد گرونترم شد

اتفاقا طلا خیلی اومده پایین مخصوصا تو محرمی 

دیروز رو گرمی 1350 بود خود طلافروشه میگفت خیلی وقت بود این قیمت ندیده بودم مغازه اش غلغله بوداااا

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!