2737
2734
عنوان

مرسی ازتون😍😀

215 بازدید | 49 پست

مرسی ازتون که تو چالشم شرکت کردین  

جوابای چالشم

1-   مرسی   

2-3- نمد مرسی پیام گذاشتی    

4- هیفده     

5-هههییهو ها هووووو   //مرسی پیام گذاشتی//

6-هییییییییییییی    

7- آرررررههههههههههههههههههههههههههه

ادامش پست بعدی    

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

بذا😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1-حتما چرا که نه

2-اعع سلام مرسی تو خوبی؟👇
 3-سلاااام کیستییی؟خووووووووببببببببم تو خوبی؟😃

2731

1-وووووووووییییییخوبی حورا جونم؟    ذوق زده شدم کههههههه

مرسی

@با،تاول،قهرم    

2-سلام

3-ایشون توهین کرده بودن  گفته بودن دروغ میگی کاربریت دست دو نفره

اولا ادب داشته باش

دوما دختر خالم یکی دوو سال با هام تفاوت سنی داره

و کسایی که از این دروغا میگن خودشون با طرفی که کاربریش دستشه 20 سال اختلاف سنی داره و تاپیک جنجالی میزنم جنجالی من کوش؟  

دعا میکنم برات خدا ما بین و المریض شفات بده 

4-  اتافقا یکی از دوسستا بهم میگفت ریحون

یکی میگفت نعنا

یکی شیویت

کلا انواع سبزی ها هسدم

5-سه بار گذاشتم فقط    باش

6-منمممممممم کیستی؟

7-حتما

1- هوم قبول دارم تو سایت لوسم    ولی تو خونه و بیرون و.. لوس باشم اطرافیان سری برام باقی نمیزارن  اینجام دستشون بهم نمیرسه  

2-مرسیییی توهم    

3-چه قشنگ  پسرا همشون خیلی حرفاشون قشنگه

مرسییی که برام نوشتی حالم خوب شد

مرسی مهربون

4-واقعا؟قربونتت بشم منم دوشت دالم کیستی؟

5-چرا فکر میکنی درس نمیخونم؟هر کی تو سایته یعنی درس نمیخونه؟  

6-مرسیییییی

کیستس؟

7-  نیاد به کتفم

8-یا خدا من کی عکس گذاشتم ؟

@پاستیل،بنفش    

@شیواگل    

@شلغم_جونتونم    

فک کنم یکی از شما عشقاییید  فقط شما عکسمو دیدین

1-حتما چرا که نه   2-اعع سلام مرسی تو خوبی؟👇   3-سلاااام کیستییی؟خووووووووببببببب ...

@تاول    

یادم رف تگت  کنم  

2738
1- هوم قبول دارم تو سایت لوسم     ولی تو خونه و بیرون و.. لوس باشم اطرافیان سری برام با ...

۴ گفته کیه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
پروفت چه خوجمله    

ممنونم😌😌 اصلا چیزایی که میذارم که شباهت دارن به خودم دیگه  

خود شیفته هم خودتونین😐😂

1- هوم قبول دارم تو سایت لوسم     ولی تو خونه و بیرون و.. لوس باشم اطرافیان سری برام با ...

ولی من نبودم😂🧘‍♀️

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809
ممنونم😌😌 اصلا چیزایی که میذارم که شباهت دارن به خودم دیگه   خود شیفته هم خودتونین😐😂

ما باید جاذاب وجدان بگیریم

حق جاذابیت دیگرانو خوردیم

2706