2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسم میگه مردی 

در پوشش زن

🎀:°•❀°━━━━┓                                                                     𝗧𝗛𝗘 𝗟𝗜𝗧𝗧𝗟𝗘 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝗘👼:ɪ'ᴠᴇ ʜᴇᴀʀᴅ ᴛʜᴀᴛ ʜᴜᴍᴀɴ ᴀʀᴇ ɴɪᴄᴇ ᴊᴜsᴛғʀᴏᴍ ᴀ ʟᴏɴɢ ᴅɪsᴛᴀɴᴄᴇ, ʜᴏᴡ ʟᴏɴɢ?𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗢𝗫🦊: sᴏ ʟᴏɴɢ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ɴᴏ ᴍᴏʀᴇ sᴇᴇ ᴇᴍ.                                                       ┗━━━━°❀•°:🎀.                                                      I ʟᴀᴜɢʜ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴛᴏ ᴍᴀᴋᴇ ᴛʜᴇ ᴡᴏʀʟᴅ ᴄʀʏ🙂
2731
تازه رسیدم خونه تو شناسنامم زده جنسیت زن 

فقط ی حس بود عزیزم🤷😁

ببخشید 💛

🎀:°•❀°━━━━┓                                                                     𝗧𝗛𝗘 𝗟𝗜𝗧𝗧𝗟𝗘 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝗘👼:ɪ'ᴠᴇ ʜᴇᴀʀᴅ ᴛʜᴀᴛ ʜᴜᴍᴀɴ ᴀʀᴇ ɴɪᴄᴇ ᴊᴜsᴛғʀᴏᴍ ᴀ ʟᴏɴɢ ᴅɪsᴛᴀɴᴄᴇ, ʜᴏᴡ ʟᴏɴɢ?𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗢𝗫🦊: sᴏ ʟᴏɴɢ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ɴᴏ ᴍᴏʀᴇ sᴇᴇ ᴇᴍ.                                                       ┗━━━━°❀•°:🎀.                                                      I ʟᴀᴜɢʜ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴛᴏ ᴍᴀᴋᴇ ᴛʜᴇ ᴡᴏʀʟᴅ ᴄʀʏ🙂
2738
وقتی یکی تو قسمتت نباشه هرکاریم ک کنی بهش نمیرسی باورکن

خیلی دودلم بهش پیام بدم بارها بهم پیام داد چرا یه کلمه نمیگی منو میخایی دیشب دیدمش تو محوطه ی بیمارستان مادرش کرونا گرفته بود با خواهرش تو حیاط بودن خیلی غمگین چند لحظه وایساد نگاه کرد بعد پشتشو کرد 

بشین یک بار تکلیف خودتو روشن کن ‌..البته اگه جدا شده اگه نه که اصلا حرفشم نزن ...یا میخوایش جلو پدر و برادرت وامیستی ...یا نمیخوای هم خودت هم اون بره دنبال زندگیش...با دست پس زدن با پا پیش کشیدن نداره ...مادرشم که ازت خواسته جوابش کنی ‌.واقعا این مسخره بازیا چیه ...اه ....زندگی ..فیلم جم تی وی نیست که ‌..از اولم اگه شما شمارشو پاک میکردی ‌‌استوری و نگاه معنا دار نمیکردی ...شاید نامزدشم طلاق نمیداد ..شما اصلا وقتی پدرت قبول نکرده حالاربه هر دلیلی ..چرا پسر مردم و تو آب‌نمک خابوندی ‌.۳ سال بعدش باهاش دوست بودی ...میدونستی که جواب خونوادت نه هست...با زندگی دیگران بازی نکنید ..

عزیزم تاپیکتو خوندم گفتم اینجا برات بنویسم

این زخم گذشته عفونت کرده باید درمانش کنی باید حتمااا با حضور یه نفر کسی مثل خواهرش برید یه جایی سه تایی حرف بزنید اشتباه ترین کارت میتونه این باشه با کس دیکه اشنا بشی نکن اون زخم عمیق گذشته هنوز بازه تو اینحوری یه خراش دیگه ایجاد نکن لطفا

بهش بگو تو که دوسن داشتی چرا اینقدر زود ازدواج کردی چرا فرصت ندادی شرایط بهتر بشه فقط گند زدی حالا  هم همه چی باید تموم شه چون تو راهتو رفتی دیگه زن‌گرفتی پس ابدا همه چی تمومه 

میبینی اون زن گرفته اینجوری بهت پیام میده یاد گذشته هست اگه شماهم با همکارت اشنا شی دقیقا همین شرایط به وجود میاد نکن اینکارو

کاربری پنجم mommy_goli  سابق... امضامو باز مینویسم هرموقع وقت شد چون به دردبخور بود...                              زیاد بچه اوردن هنر نیست خوب تربیت کردن هنر است!امکانات و پول دلیلی بر توشحالی بچه هست  و همچنین تفاهم پدر و مادر🙂                                  دخترم عزیزم  میخوام توی سرزمین فرصتها باشی عزیزم دوست ندارم محدوویت برات باشه عزیزم من و ددی درتلاشیم❤️
عزیزم تاپیکتو خوندم گفتم اینجا برات بنویسم این زخم گذشته عفونت کرده باید درمانش کنی باید حتمااا با ...

همکارم صبح پیام دادم ااصلا ایشون پیام نداده بودن ، گفتم اشنا میشم فکرم دور میشه 

همکارم صبح پیام دادم ااصلا ایشون پیام نداده بودن ، گفتم اشنا میشم فکرم دور میشه 

نه  دقیقا داری کاری که طرف کرد رو میکنی 

خیانته با یکی اشنا بشی از روی اینکه اونو فراموش کنی نکن

برو همکارتو عصر ببین بپیچون ولی

کاربری پنجم mommy_goli  سابق... امضامو باز مینویسم هرموقع وقت شد چون به دردبخور بود...                              زیاد بچه اوردن هنر نیست خوب تربیت کردن هنر است!امکانات و پول دلیلی بر توشحالی بچه هست  و همچنین تفاهم پدر و مادر🙂                                  دخترم عزیزم  میخوام توی سرزمین فرصتها باشی عزیزم دوست ندارم محدوویت برات باشه عزیزم من و ددی درتلاشیم❤️
چند سالتونه  طرف چند سالشه  دوتاتون ازدواج کردید

نه اسی مجرده 

اون نامزد کرده

فک کنم بعد اینکه اومده خاستگاری پدر اسی قبول نکرده اون دو سه هفته بعد نامزد کرده 😑😑

2706