2726
عنوان

به کجا رسیدیم ما....چرا

217 بازدید | 10 پست

چرا هر وقت یه تاپیک زده میشه،یه عده ضدحال هستند،   نیش میزنند‌، یا فقط برای یه مسخره بازی یه چیزی می‌پروونند    ....مثلاً ... میپرسند دغدغه ات همینه؟؟؟، یا با این حال اومدی تو سایت؟...و خیلی چیزای دیگه،

(((( یه بار یه نفر پدرش فوت شده بود ،تاپیک زده بود  حدودا ساعت۲ نصف شب بود، یه نفر اینقدر زشت حرف شد حتی یه درصد فکر نکرد تاپیک راست باشه.... بعضی مواقع آدم حرف دلش رو نمیتونه به فامیل و دوست بگه برای همین رو میارن به این سایت و.. .....)))))

⁦⁩وای وای ،...اگه نمیتونیم دردی رو دوا کنیم ، زخم نباشیم.💔💔💔💔💔💔💔

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

😞🙁😞

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           
دقیقا  ما ادما نمیخوایم بفهمیم که اگه حرف زدن بلد نیستیم حرف نزدن که بلدیم🥲

👏👏

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓

آره متاسفانه اینجا هم مثل جامعه واقعی یه عده آدم عقده ای و مریض هستن. معمولا هم اگه بری تو پست هاشون میبینی یه عده آدم داغونن. مثلا یکیشون دیدم نوشته بود مامانم همش نفرینم می کنه

آره متاسفانه اینجا هم مثل جامعه واقعی یه عده آدم عقده ای و مریض هستن. معمولا هم اگه بری تو پست هاشون ...

وای خدا