2737
2734
عنوان

مذهبیا بیان یه سوال دارم

79 بازدید | 6 پست

بنظرتون برا امام حسین مسخره نیست ما موقع محرم بجای عزاداری و یا تغییر خودمون و اینا .. دنبال براورده شدن حاجتمون هستیم ؟ 

خدایا خودت بساز، تو بسازی قشنگتره 🌸

بهتره که عزادار اهل بیت باشیم ولی حتی اگه حاجت هم بخوایم این خاندان آنقدر مهربان و رئوف هستند که دست خالی نمیگذارن ما رو. خدایی که زمین و آسمان رو بخاطر اونا آفرید بنظرت اگه اونا از خدا چیزی بخوان خدا نه میگه بهشون؟

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
بهتره که عزادار اهل بیت باشیم ولی حتی اگه حاجت هم بخوایم این خاندان آنقدر مهربان و رئوف هستند که دست ...

ممنون ک نظرتونو گفتید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زمان امام صادق یکی امام میبینه میخواسته دل امام بشکونه به ایشون میگن با پوزخند

این ادما که میبینید میان مجلستون گریه میکنند برای شما نیستا من درد دونه دونه اشون میدونم

امام برمیگردن میگن خوش به حال اون محبی که دردش و دم خونه ما میاره با عزاداری های ما گره میزنه😔💔

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان‌میشود👌
زمان امام صادق یکی امام میبینه میخواسته دل امام بشکونه به ایشون میگن با پوزخند این ادما که میبینید ...

ممنونم ک با ما به اشتراک گذاشتید