2726
عنوان

عمل اسلیو معده چقد هزینشه؟😐

178 بازدید | 7 پست

کسی میدونه؟

عوارضش چقده چیاس؟

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

کم خونی شدید مشکل گوارش و...

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
کم خونی شدید مشکل گوارش و...

هزینه اش چی 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خالم جمعه عمل داره تهران پیش سینا صفامنش 

عمل بای پس معده

دکتر گف ۶۰تا ۷۰میلیون درمیاد

پدرشوهرمم دوسال پیش همین عملو کرد‌‌ ‌پیش صفامنش ۴۰میلیون

خدای یکتای من تنها امیدم❤لینک کارزار خروج افغان ها👊 https://www.karzar.net/visa 
2728
هزینه اش چی 

اونو نمیدونم بهتر تو نت سرچ کنی...عمل خطرناکیه

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
من خالم جمعه عمل داره تهران پیش سینا صفامنش  عمل بای پس معده دکتر گف ۶۰تا ۷۰میلیون درمیاد پد ...

چرا اسلیو نمیکنن؟ فکر کنم اسلیو کم تر برگرده

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
چرا اسلیو نمیکنن؟ فکر کنم اسلیو کم تر برگرده

دقیق یادم‌نیس چون پدرشوهرم ۲سال پ‌یش عمل کرد.

ولی مشاوره‌هم دارن ک خود دکتر تشخیص میده کدوم عملو انجام بده

خدای یکتای من تنها امیدم❤لینک کارزار خروج افغان ها👊 https://www.karzar.net/visa 
دقیق یادم‌نیس چون پدرشوهرم ۲سال پ‌یش عمل کرد. ولی مشاوره‌هم دارن ک خود دکتر تشخیص میده کدوم عملو ان ...

درسته هر کدوم از این عمل های لاغری مزایا و معایب خودشو داره بستگی داره هر شخصی چه مشکلاتی داره چه شرایطی داره بسته ب اون میسنجن که از چه روشی استفاده کنن. بعضی ها براشون عمل اسلیو بهتره بعضیا میبینی با بای پس بهتر میشن .....

دکتر سید مهدی جلالی هم تو این زمیینه کارشون خیلی خوبه اهل شوآف هم نیست کلا انسان شریفی هستش نمونه جراحی هاشو دیدم راضی بودن اکثرا